Stěhujete se k sobě? Přinášíme vám návod, jak si zachovat romantiku ve vztahu


Vztahy vyžadují jisté vedení, jako cokoliv jiného ve vašem životě. I když spolu žijete, neměli byste přestat pracovat na svém vztahu. Vneste do něj trochu romantiky, uvidíte, že vaši snahu partnerka ocení.

1. Dejte jí masáž

Těžký den v práci; je vyčerpaná a dokonce i trochu podrážděná. Co s tím? Nabídněte jí masáž. Pořiďte si aromaterapeutický olej a zaměřte se především na krk a záda. Jedná se o oblasti, které mají tendenci napínat se v období stresu a způsobovat bolest. Vytvořte romantické a relaxační prostředí tím, že ztlumíte světla a zapálíte pár svíček.

2. Objednejte večeři

Objednejte večeři předtím, než dorazí domů. Připravte stůl, zapalte svíčku, nějaká květina by také nebyla od věci. Překvapte ji večerní tabulí s jejím oblíbeným jídlem. Nezapomeňte, že záleží především na detailech.  

3. Přineste jí snídani do postele

Snídani do postele ocení nejedna žena. Přivstaňte si o víkendu a připravte jí snídani, kterou jí naservírujete přímo v posteli. Ať už to bude miska s cereáliemi, toast či čerstvé ovoce, uvidíte, jak jí zpříjemníte začátek nového dne.

4. Zabalte jí oběd do práce

Překvapte ji tím, že jí připravíte do práce oběd. Uvidíte, že ocení, že nebude muset trávit další odpoledne přípravou jídla na další den. K tomu ji přibalte oblíbený dezert a nebude mít pochyby o tom, že jste mužem jejího života.

5. Nechte jí romantický vzkaz

Jak již jsme zmínili, každý detail se počítá a hraje podstatnou roli v každém vztahu. Napište jí pár romantických vzkazů, které můžete rozmístit různě po bytě. Nechte jí například jeden přilepený na zrcadle v koupelně nebo na kávovaru v kuchyni.

6. Připravte jí koupel

Vana je jednou z nejromantičtějších míst v domě. První se ujistěte, že je čistá a až poté ji napusťte horkou vodou. Přidejte bublinkovou lázeň a možná dostanete pozvání, abyste se k ní připojili.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |