Máte vztah, se kterým nechcete na veřejnost? Zkuste milenecký azyl


Nechcete svou slečnu přivést domů k rodičům nebo máte aférku či dlouhodobý milenecký vztah. Pak určitě už znáte adresy mileneckých azylů ve svém okolí. Podnikatelé už před lety zavětřili příležitost, a pokud zadáte toto sousloví do internetového vyhledávače, vyjede jich spousty. Hoteliéři si zkrátka všimli, že někteří hosté si najmou pokoj na celou noc, po dvou hodinách odjíždějí a není to pro to, že by byli nespokojení. Mileneckým azylům nyní svítí zelená.

Docházejí do nich nevěrníci, kolegové z práce, ale i manželé, kteří hledají azyl, do něhož by prchli před svými ratolestmi. Jména se u rezervací pokojů nevedou. A nejlepší reputací hodinových hotelů je to, že se o nich moc neví. Jinak je to však služba jako každá jiná.

Hodně podniků se navenek prezentuje jako relxační centrum a skutečně tam někdy i nějaké to wellness najdete. Nejdůležitější je soukromí klientů, to si majitelé uvědomují. Vědí, že jak by to nebylo, klienti by nechodili.

A jak to funguje v praxi? Telefonní objednávka je závazná, časy příchodů a odchodů je zapotřebí vždy dodržet. Na druhé straně, pokud náhodou nedorazíte, nikdo vám zpátky volat nebude. Někde se dá azyl objednat pouze přes internet. Na jména se nikdo neptá, zaplatíte si jednu nebo dvě hodiny a zase odcházíte. Ceny se pohybují kolem 500 korun na dvě hodiny, záleží samozřejmě na lokalitě a kvalitě azylu. V některých případech se jedná o samostatný byt někdy jde o zařízení s více pokoji. Morální problém s pronajímáním pokojů na zálety majitelé většinou nemají. Nevěra vládla lidstvu vždy a oni vlastně problém nezpůsobují, ten už si dotyční způsobili předtím, než si pokoj objednali :).

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |