Celebrity mluví. A my se bavíme


Nikdo není bezchybný. Některé celebrity tak sice byly obdařeny pěknou tváří, hlasem jako zvon nebo schopností trefit se do míče, ale jinak už jsou - mírně řečeno - tak trochu hloupé. Jaké jsou výroky některých z nejlepších hláškařů?

Paris Hilton

"To nejhorší, co se člověku může stát, se stalo mně." Pravděpodobně naráží na zdědění hotelového impéria Hilton.

"Kdybych byla mužem a zároveň gayem, tak bych se moc bála… Třeba můžete zemřít na AIDS." A jaké starosti teprve mají homosexualové. Třeba by se mohli v druhém životě narodit jako Paris Hilton!

 

Mariah Carey

"Pokaždé když sleduju televizi a vidím ty ubohé, hladovějící děti po celém světě, nemůžu si pomoct a pláču. Chci říct, taky bych byla ráda tak hubená, ale bez těch much, smrti a všeho ostatního." Nic si z toho nedělej, Carey. Někteří zase pláčou při čtení tvých výroků.

"Moje matka je Irka, otec je Venezuelan a já… jsem asi opálená, řekla bych." Zpěvačka si konečně ujasnila svůj národnostní původ

 

Kim Kardashian

"Rozhodla jsem se obětovat svůj digitální život, abych ten opravdový věnovala miliónům lidí nakažených HIV a AIDS v Africe a Indie. Přesně to jsem udělala. Jsem trochu posedlá Twitterem, ale ještě víc jsem posedlá bojem proti AIDS." Pro velké cíle musí padnout jedině velké oběti.

"Nesnáším, když ženy používají špatnou podkladovou barvu. To je asi ta nejhorší věc na celé planetě, když někdo používá příliš světlý make up." Vzápětí se ale zdá, že něco jiného trápí její útlocitnou duši nejvíc.

 

David Beckham

"Určitě chci, aby byl můj syn pokřtěný, ale ještě nevím, v jakém náboženství." Rovnou tě, Davide, varujeme, že to bude těžký výběr.

Novinář: "Bylo by fér nazvat vás proměnlivým hráčem?" Beckham: "No umím hrát ve středu, napravo a občas i nalevo." Je to kluk všestranná!

 

Britney Spears

"Skvělou věcí, když jste slavní, je cestování. Vždycky jsem chtěla vycestovat za moře, třeba do Kanady." Snad se Britney toto přání splnilo!

"Nikdy jsem netoužila navštívit Japonsko, a to z jednoduchého důvodu – nemám ráda ryby a vím, že tam v Africe je hodně jí." A co takhle zkusit Japonsko v Asii? I když i tam na tom budou s rybami asi dost podobně…

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |