MENU - zobrazit / skrýt

Sex a sexuální polohy v autě


To je samá kamasutra, tisíc a jedna sexuální poloha, ale na to, když si chcete užít  sexv autě nikdo nemyslí. Ať už je to z toho důvodu že nemáte kam jít, nebo se na to vrhnete naprosto spontánně, protože máte zrovna chuť. Určitě se vám tak bude hodit náš průvodce sexuálních poloh do auta, který vám bude minimálně inspirací.

Trochu jsme si lámali hlavu, jestli tento článek zařadit do rubriky "Sex a vztahy" nebo "Zdraví a životní styl". Sex v autě totiž může být často o zdraví. Jestli jste to ještě nezkusili, tak po přečtení nebo spíš prohlednutí našeho článku můžete vypadat jako profesionál, který ví, co dělá. Ovšem jestli vlastníte vůz Fiat 500, tak vám nepomůže ani náš obrazový materiál. Také chceme důrazně varovat, že podobné praktiky byste neměli zkoušet za jízda, obzvláště pokud Vy nebo Váš protějšek zrovna řídí.

Nejzajímavější sexuální polohy v autě

Upozornění následné obrázky se sexuálním podtextem jsou určeny pouze osobám starším 18-ti let. Pokud je vám méně a nebo nemůžete zajistit při prohlížení diskrétnost, opusťte prosím tuto stránku.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE