Sex v přírodě? 6 tipů, na co si dát pozor


Léto je sice ve svém závěru, ale zdaleka nekončí. Jako příjemnou tečku -  záležitost, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat, si naplánujte nefalšovaný outdoor sex. Abyste si jej dosyta užili - oba, ukázali se jako vždy připravení dobrodruzi čtěte následující rady. Máte-li v plánu sex v přírodě, budou se vám hodit.

1/ Výběr místa? Mimo publikum

Toto si opakujte pořád dokola. Nesčetněkrát už na podcenění výběru místa dojelo mnoho párů. Myslíte si, že park či pláž vám poskytnou dostatečné zázemí? Chyba. I když se zdá, že nikdo zrovna touhle částí parku nechodí nebo že ostatní leží se svojí dekou dost daleko, můžete se jednoduše mýlit. Sex na veřejnosti může být v některých zemích i ilegální a nebo vám alespoň hrozí tučná pokuta.

2/ Výběr příslušenství

Těšení se na sex vám může pořádně zamotat hlavu, ale nezapomínejte na nezbytné propriety. Jednou takovou je deka. Ideálně dvě – jedna na lehnutí, druhá na přikrytí. Není žádná sranda si otlačit záda nebo kolena o tvrdou hlínu nebo studený trávník.

3/ Chemie je při sexu v přírodě nezbytná

Další nezbytností je dostatek repeletních přípravků. Říkáte si, že tohle bude nejlepší sex vašeho života a jediný, kdo si opravdu zapíchá, budou komáří. Jak zní jeden z Murphyho zákonů: Matička příroda je děvka. Navíc si tuto chybu budete ještě několik dnů pamatovat. Sálající, zpocená těla budou vábit krvesající hmyz z širokého okolí. Pořádně se natřete, ať jim to natřete.

4/ Ochrana

Tomto případě není myšlena ochrana antikoncepční, ale antisluneční. Užít si poslední sluneční paprsky v kombinaci s nezapomenutelným divokým sexem v přírodě je úžasná myšlenka. Zadek, který celé léto neviděl slunce, se spálí dřív než si možná myslíte. A vlastně jaká může být lepší předehra než popatlat si navzájem těla opalovacím krémem.

5/ Proviant

Sex je náročná aktivita a sex v přírodě obzvlášť. Když se už se budete poctivě připravovat, nezapomeňte na jídlo a pití. Myslete na zadní vrátka, budete potřebovat ještě energii na cestu zpět. To, že se nebudete muset hned po akci hnát do potravin nebo hospody jistě vaše partnerka ocení.

6/ Hygiena

Sex může být divoký, nespoutaný, vzrušující. Ale taky značně znečišťující. Mísící se tělesné tekutiny udělají své, příroda taky a není nic příjemného si na zpocené tělo, obalené trávou a větvičkami navlékat oblečení. Takže do tašky ještě přihoďte vodu a papírové, nejlépe vlhčené ubrousky. Garantujeme vám, že s takovou výbavou si to s vámi přítelkyně příště oudoorově užije znovu.
 

Pokud vás výše uvedené řádky od sexu v přírodě odradily, máme pro vás tip: zkuste to v autě. I to může být zajímavá disciplína a tak přinášíme pár tipů na sexuální polohy v autě

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: romantika


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |