Sex podle oblíbené muziky. Nejlépe jsou na tom milovníci country


Sex podle oblíbené muziky. Nejlépe jsou na tom milovníci country

Zdroj: pixabay.com

Napadlo by vás, že spokojenost v intimní oblasti může souviset i s tím, jakou posloucháte muziku? Anketa prodejce vstupenek TickPick si vzala na paškál patnáct hudebních stylů a vyzpovídala přes tisíc lidí. Nejde o nějaký erudovaný vědecký výzkum, nicméně při troše dobré vůle, lze výsledky ankety brát v potaz. A určitě pobaví.

Strůjci ankety vyzpovídali přesně 1010 respondentů a zjistili, že nejspokojenější se svým sexuálním životem, největšími vyznavači milostné pozice vespod a pozor - análního sexu - jsou posluchači country. Získali 66,3 %. Přesně tolik jich je nadmíru spokojeno se svým sexuálním životem.
   
A jak si to vědátoři vysvětlují? Podle zprávy serveru TickPick je to prý jednodušše proto, že country nahlíží na sex přes romantiku, intimitu a emoce.

Který hudební styl obsadil naopak poslední příčku? Je to pop. Buď je to proto, že pop poslouchají moc mladí lidé, kteří ještě tolik sexuálních zkušeností nemají nebo za to může fakt, jak se sex v popových písních popisuje. Zpívá se o bolesti, dobývání, násilí, smutku z odmítnutí, z rozchodu.

A jak tedy vypadal žebříček hudebních stylů v souvislosti se spokojeností v sexu? Na druhém místě se umístilo blues, pak jazz, čtvrté bylo reggae, poté hip-hop/rap. Naopak políčka před úplně posledním popem obsadila klasická hudba, za ní klasický rock, alternativa a heavy metal.

Milovníci country se umístili první i v preferenci análního sexu (36,9 procenta), za nimi byli stoupenci heavy metalu (34,3 procenta), elektronické taneční hudby (34,2 procenta), muzikálů (31,2 procenta) a folku (29,7 procenta).

Vyznavači nápaditého spodního prádla jsou pak naopak zejména mezi milovníky popu, nejméně prádlo rajcuje rockery.

Trochu toho svazování se líbí posluchačům indie rocku, za nimi následují stoupenci muzikálových melodií, popu, alternativy a folku. Obecně fetišismus moc nevoní posluchačům klasického rocku.

V dotaznících se zkoumaly i polohy v sexu. Nejpopulárnější byla poloha, kdy muž je vzadu, speciálně oblíbená však byla u stoupenců hip-hopu/rapu. A to podle tazatelů není nic divného, protože v textech písních tohoto žánru se právě narážky na tuto pzici často zmiňují. Popíci to zase mají nejraději na misionáře.

A kdo má nejradši, když to vezme do ruky ženská a je nahoře? Překvapivě jsou to drsní muži - posluchači haevy metalu.

Anketa vyzvídala i to, jak jsou na tom posluchači muziky s antikoncepcí. Nejzodpovědnější jsou v tomto směru metalisté a metalistky, následovaní stoupenci indie rocku, hip-hopu/rapu, alternativy, pětici uzavírá jazz. Naopak otěhotnění tolik neřeší milovníci blues, R&B/soulu, klasického rocku, popu - a vůbec nejméně zodpovědní jsou v tomto ohledu milovníci country.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |