Lidé jsou ochotni vzdát se sexu za lepší připojení k internetu


Slabý internetový signál je někdy předmětem frustrace řady jedinců. Znáte ten pocit, kdy ulehnete do postele, natáhnete se po vašem mobilu a začnete brouzdat internetem. Stránky se však načítají želvím tempem. Zběsile vyběhnete z ložnice, začnete kontrolovat kabely, a hledat, kde je problém. Podle nejnovějšího průzkumu by se řada mužů a žen vzdala sexu, jen aby předešla této situaci.

Bez sexu až jeden měsíc

Tento výzkum si nechala provést společnost Google. Některé výsledky byly doslova šokující. Téměř jedna třetina dotázaných (tedy 32 procent) uvedla, že by se vzdala sexu po dobu jednoho měsíce, kdyby měla k dispozici po celou dobu rychlé připojení k internetu. Další dotázaní připustili, že by obětovali dva dny dovolené za kvalitní Wi-Fi bez sebemenších výpadků.

 

Pocity osamělosti

Ve skutečnosti až 81 procent lidí má problémy s routerem. A až třikrát týdně se potýkájí s výpadky internetu. Většina dotázaných tvrdí, že doslova „trpí“ (79 procent), nebo „se cítí osamělí“ (68 procent), když nemají připojení k Wi-Fi.

 

Jsme až příliš závislí

Populární série jako Hra o trůny nebo Star Trek. I těchto televizních sérií by se vzdala více než pětina respondentů za kvalitní Wi-Fi. Jaký z toho plyne závěr? Jsme až příliš závislí na internetu, a to víc než kdykoliv předtím. V roce 2019 se připojení k internetu považuje za něco automatického, než za něco extra.

Google pracuje na nápravě

Zákazníci žádají zlepšení služeb. Proto Google pracuje na jejich vylepšení. Společnost slibuje, že nabídne úplné a bezproblémové pokrytí v celém domě nebo kanceláři. Všichni tak budou mít neomezený přístup k rychlému internetu. Díky tomu se nebudete muset vzdávat ani sexu.

 

Statistika k zamyšlení:

1. Průměrný dospělý člověk dokáže zůstat maximálně 16 hodin bez telefonu, než se začne cítit mizerně.

2. 35 procent lidí připouští, že tráví až příliš mnoho času na svém notebooku, telefonu nebo tabletu.

3. Čtyři jedinci z deseti uvedli, že jim unikla řada vzácných okamžiků kvůli jejich závislosti na internetu.

 

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Lucie Osmanská

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace