Robotky míří do našich ložnic. Vyměníte za ni přítelkyni?


Robotky míří do našich ložnic. Vyměníte za ni přítelkyni?

Zdroj: pixabay.com

Nejde vám to s ženami? Nedaří se vám nalézt tu pravou? Možná za čas budete mít o problém méně. Do ložnic totiž míří sexuální robotky. Nebudou odmlouvat, nikdy je nebude bolet hlava a můžete si ji naprogramovat, jak budete potřebovat. Asi je o ně mezi muži velký zájem, protože firmy doslova závodí o to, kdo vytvoří nejlepšího sexuálního robota vybaveného umělou inteligencí. Protože ten, komu se to podaří, může počítat se značnými zisky. Robotky rozhodně nebudou levnou záležitostí.

Odborníci věří, že během následujících čtyřiceti let budou mít lidé běžně sex s roboty, a dokonce se budou do nich i zamilovávat a budou se ženit či vdávat za své androidní společníky. Jen v Americe by to pro tisíce mužů znamenalo splněný sen, protože právě na tolik se odhaduje počet fetišistů zaměřených právě na roboty.

Obyčejné sexuální panny budou minulostí. Nové robotky se budou chlubit s takovými funkcemi, jako je bod G či schopnost mluvit. Například brunetka Samantha, která je napěchovaná senzory a touží po tom, aby se jí „neustále někdo dotýkal". Tato silikonová sexuální robotka dokáže „cítit" lidský dotyk, má zmíněný bod G a vzdychá, když je vzrušená, tvrdí její výrobce.  Další je robotka jménem Harmony, kterou její výrobce, firma RealDoll, naprogramoval tak, aby byla okouzlující, vtipná, a „dokázala se do vás zamilovat". Podle tvůrců dokáže „říkat věci, které nečekáte". A ti, kdo své milenky rádi ovládají, mohou různě nastavovat její náladu a další funkce s pomocí aplikace. Ti, kdo nechtějí mít v posteli chladný plast, mohou nastavit svému sexuálnímu robotovi tep, aby působil ještě lidštějším dojmem.

Budoucí majitelé - neboli „partneři", si budou moci stáhnout aplikaci, jež nastaví osobnost robotky, ještě než jim bude dopravena na práh. S její pomocí si budou moci vybrat z řady možností, zda má být jejich sexuální robotka milá, vášnivá, plachá, chytrá a podobně.

Sexuální robotka má i aplikace, kterými můžete ovládat její nálady a také jí můžete dát puls.
Nová milenka tak už nebude pouze k sexu, ale také k emocionálnímu uspokojení. K dostání bude ve 12 osobnostních rysech, které si může každý vlastník předem zvolit.

Harmony tak může být plachá, naivní, intelektuální i sexuální. Záleží na majiteli. Panenku si poté můžete propojit s telefonem, tabletem nebo počítačem.

Zdroj: rozhlas.cz; xman.cz

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |