Proč dokáže učarovat Stiflerova máma aneb čtyřicátnice jsou nej.


Stiflerova máma
Stiflerova máma

Zdroj: YouTube.com

Možná si pamatujete film Prci, prci, prcičky a vybavíte si, že jednoho z hlavních hrdinů přitahovala matka jeho kamaráda Stiflera. A není divu. Čtyřicátnice mají své kouzlo. Od pohledu často stále atraktivní, ale vyzrálé a zkušené. Do redakční pošty nám přišlo také desatero, proč se zaměřit právě na čtyřicítky, tak se na to pojďme společně podívat

1. Čtyřicetiletá žena vás nikdy nevzbudí uprostřed noci, aby se zeptala „Na co myslíš?“.
2. Když se čtyřicítce nechce koukat s vámi na sport v telce, nebude kvůli tomu sedět a fňukat. Sebere se a bude dělat, co chce sama – obyčejně něco o dost zajímavějšího.
3. Žena přes čtyřicet zná sama sebe dost dobře na to, aby si byla jistá tím, kdo je, co chce a od koho to chce. Jen velmi málo žen v těchto letech zajímá váš názor na ni nebo na to, co dělá. Čtyřicetileté ženy mají svou důstojnost.

Finch a Stiflerova máma. Tato scéna je jedna z těch kultovních :-)

5. Čtyřicítka neudělá hysterickou scénu v opeře nebo dobrém restaurantu. Na druhou stranu, pokud byste si to zasloužili, klidně vás odpráskne, bude-li si jistá, že se jí to povede.
6. Zralé ženy jsou štědré na pochvaly, často nezasloužené. Vědí dobře, jak chutná nevděk.
7. Čtyřicátnice má dost sebevědomí na to, aby vás seznámila se svými kamarádkami. Ženy mladšího věku jsou schopné vyhýbat se i nejoblíbenějším kamarádkám, protože nedůvěřují partnerovi. Starší ženě nezáleží na tom, zda vám její kamarádky připadají přitažlivé. Ví, že by ji nikdy nepodtrhly.
8. Čtyřicetileté ženy mají intuici vědmy. Nemusíte se jim k ničemu přiznávat, stejně o vás všechno vědí.
9. Zářivě rudá rtěnka vypadá na čtyřicítkách prostě krásně, což se o ženách mladších říci nedá. Pokud se člověk naučí ignorovat pár vrásek tuhle nebo támhle, zjistí, že ženy přes čtyřicet jsou o dost pěknější než ty mladší.
10. Žena 40+ je přímá a čestná. Řekne vám rovnou do tváře, že jste dobytek, když dobytek jste nebo se tak chováte. Nikdy nebudete muset hádat, jaký k vám má vlastně vztah.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |