Jak poznat, že o vás příliš nestojí


Nejspíš jste ve svém životě potkali minimálně jednu ženu, která vás naprosto uchvátila, ale zájem z její strany nebyl až tak velký. Snažili jste se ji dobývat, zvát na rande, posílat zprávy, možná i dárky, ale výsledek nebyl takový, jaký jste si představovali. 

Možná jste si mysleli, že když vytrváte, danou ženu nakonec dostanete, a ona hraje jen svou hru na nedostupnou. Je pravda, že řada žen jen na oko předstírá nezájem. V některých případech o vás však opravdu nemá žádný zájem, a touto hrou na dobývání prakticky jen ztrácíte čas. Pokud doufáte, že když vytrváte, a jednoho dne se na vás usměje štěstí, můžete mít pravdu, ale pravděpodobnost je minimální.

Hlavní znaky, že o vás nemá zájem:

1. neodpovídá na vaše zprávy (může se stát, že přes pracovní vytížení nemá čas odpovídat na SMS, pokud však ani do druhého dne vám nepřijde odpověď, to už nebude problém s telefonem nebo nedostatkem času)
2. neodpovídá na vaše telefonáty a nikdy vám nevolá zpět
3. schází se se svým bývalým přítelem
4. tvrdí, že si užívá single život
5. nechce poznat vaše kamarády a ani vám nechce představit ty svoje
6. neptá se na váš život a ani nemluví o tom svém
7. kontaktuje vás jenom v případě, když něco potřebuje
8. pokud vám řekla, že by byla ráda s vámi, ALE… (vždycky když je nějaké „ale“,tak to nevypadá příliš nadějně)
9. řekne vám poté, co jste měli spolu sex: „může to zůstat jen mezi námi?“

Jestliže se řada bodů z tohoto seznamu shoduje s vaším současným „vztahem“, ještě stále máte dostatek energie usilovat o někoho, kdo o to evidentně nestojí? Opravdu chcete ztrácet víc času s touto nesmyslnou hrou na dobývání? Ne? Tak už vymažte její číslo z telefonu, přestaňte se s ní scházet a přestaňte kontrolovat její Facebook. Najděte si někoho, kdo o vás opravdu stojí. A hlavně se nelitujte, žena, která docení vaši snahu, se určitě najde.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |