MENU - zobrazit / skrýt

Postarejte se o úspěšné rande naslepo


Předem domluvené rande naslepo, nejčastěji přes vaše kamarády, může být zcela jednoznačně dvousečnou zbraní. Je zde 50% šance, že potkáte někoho, s kým si budete rozumět jako nikdy předtím. Ale úplně stejné šance, že budete nuceni zahodit několik hodin života s člověkem, kterého každou minutou budete více nesnášet. Co tedy dělat, abyste nebyli tou dvousečnou zbraní rozetnuti ve dví?

1/Nebojte se říct ne

Že se od společného kamaráda před schůzkou dozvíte, že jste oba dva svobodní, je z popisu budoucí partnerky trochu málo. Ptejte se a vyzvídejte. Co je zač? Proč si ten dotyčný dohazovač myslí, že se k sobě hodíte? Jak vypadá?  A pamatujte, pokud žena o své kamarádce prohlásí, že je “sladká” s největší pravděpodobností bude tlustá.

2/ Zvolte dobré prostředí

Ať už vymyslíte cokoli, jen proboha nechoďte na večeři a do kina. Nejen že to je ohrané cliché, ale je to ta nejhorší aktivita, kterou dva lidé, kteří se v životě neviděli, mohou spolu podnikat. Raději se zaměřte na nějaké interaktivní činnosti. Pokud jste oba sportovci, vyrazte za sportem – myšleno na túru do hor ne do posilovny. Nešlápnete vedle ani s bowlingem nebo minigolfem. Prostě se zaměřte na činnosti, při kterých budete eliminovat riziko trapného ticha.

3/ Vyzvídejte

Vychválit se do nebe je nejhorší způsob jak konverzovat na schůzce naslepo, vlastně na jakékoli schůzce. Místo sebe se zaměřte na ni. Kde vyrostla? Co má ráda? Jaké jsou její úspěchy a sny? Nejen, že vy pak nebudete pod takovým tlakem z výslechu, ale budete se jevit jako konverzační král. A takové plusové body se vždycky hodí.

4/ Nemluvte o společných známých

Jasná známka toho, že slepé rande nikam nevede je, že si celou dobu vyprávíte pouze o svých společných známých. Jak jim musíte poděkovat, že vás dali dohromady!! Pokud se tohoto tématu budete křečovitě držet, bude to okamžitě rozpoznáno, zaznamenáno a obrátí se to proti vám.

5/ Naplánujte si evakuaci

Pokud se přeci jen octnete uprostřed pohromy nepovedeného rande naslepo, musíte mít připravený plán úniku. Vždy se na rande dopravujte vlastním autem, pokud je to možné. Váš odjezd bude méně neobratný. Pokud se ani po několika hodinách nehodlá zvednout a ještě by chvilku poseděla, prostě se vymluvte, že druhý den ráno musíte brzy vstávat (ženský se vymlouvají úplně stejně, nemyslete si). Nebo prostě jen řekněte pravdu, že mezi vámi nic necítíte. Budete překvapeni, jak hladce pravda projde a navíc se nebudete muset trápit výmluvami, až se vaši dohazovači budou doptávat, jak rande dopadlo.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE