Nebojte se konverzace s ženami


Mnozí z vás zažívají pocit posvátné hrůzy před ženou, obzvlášť když se vám líbí a chcete udělat dojem. První dojem vzniká během několika sekund a je tedy klíčové, jak začnete konverzaci. Vstupní replikou to ale nekončí! Jak se stát králem konverzace vám jednoduše poradíme.

1) Buďte zvídaví!
Řekni mi něco o sobě. Co máš ráda? Co tě zajímá a baví? To jsou věty, které můžete v konverzaci směle použít. Ovšem pozor na jejich kadenci. Žena by se neměla cítit, jako když je u výslechu.

2) Poslouchejte
Vnímání toho druhého je jednou z nejdůležitějších částí celé konverzace. Je důležité, aby žena vycítila, že dáváte pozor. Drobná gesta jako je pokývnutí hlavou Vás nezabije a jednoznačně dokáže Vaši účast.

3) Mlčeti zlato
Dříve než budete s něčím nesouhlasit, promyslete to. Jestliže Vám žena sděluje něco ze svého pohledu důležitého, není vhodné jít hned do ofenzívy a hádat se. Ovšem pozor na extrémy. Souhlas s každou její myšlenkou je zabiják konverzace. Takže dvakrát mysli, jednou vyslov.

4) Zachovejte chladnou hlavu
Trapná minuta ticha. Cítíte, jak rudnete, potíte se a zbaběle prcháte na toaletu? Chyba!! Chyťte se posledního tématu a zajímavou poznámkou jej vraťte do hry. Nebo využijete chvilku ticha a nadneste nové téma. Nebo se prostě zase na něco zeptejte.  Důležité je najít další nit konverzace.

5) Je čas odejít
Je to smutné, ale je to tak. I ty nejlepší rozhovory musí jednou skončit a nezbývá nic jiného než si popřát dobrou noc a rozejít se. Ukončete rozhovor, když je ještě živý a akční. To zanechá dobrý dojem a máte tak nejlepší šanci na něj navázat na další schůzce.

Témata 1. konverzace

ANO
1/ Ona sama – zjistěte co nejvíce informací o ní samé. Záliby, práci, rodinu. Jen pozor abyste nepůsobili dotěrně a až moc osobně. Nejste inkvizice!
2/ Cestování – Zjistěte její cestovatelské sny. Kde tráví dovolené. Jaké země navštívila. Výborné téma na dlouhý rozhovor, které volně můžete stočit na sport.
3/ Sport – pokud má sport ráda, jen do toho. Ovšem vyhněte se zapálenému monologu o posledním zápasu Sparty…
4/ Filmy, hudba – Zkuste vysondovat, zda se Vám líbí stejné filmy/hudba. Skvělý můstek k tomu, abyste ji na další rande pozvali do kina nebo na koncert.


NE
1/ Politika – pro několik prvních schůzek sis toto téma odpuste. Určitě se nechcete pustit do konfliktu ohledně politických preferencí. Alespoň ne dřív, než zjistíte její další kvality, které politický nesoulad mohou přebít.
2/ Peníze – moc osobní téma. Na první schůzky se nehodí.
3/ Expartneři – toto téma je tabu hned na několik počátečních schůzek.  Nevyptávejte se, nebuďte zvědaví, až přijde ten správný čas, sama Vám to sdělí. A samozřejmě se vyhněte pomlouvání či velebení Vaší bývalé partnerky. Chválení značí, že další vztah jen tak nenavážete. Pomlouvání nesvědčí zejména proto, že si vaše budoucí partnerka řekne, že takto nechce rozhodně dopadnout - jako nepříjemné téma rozhovoru.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |