MENU - zobrazit / skrýt

Orgasmus ve spánku? Existuje a můžete si k němu sami pomoci


Orgasmus ve spánku? Existuje a můžete si k němu sami pomoci

Zdroj: pixabay.com

To, že se asi kolem dvanáctého roku cosi s chlapci přes noc děje, nemusíme snad ani komentovat. Ale mokré sny můžete mít i v dospělosti a vůbec to není výjimka ani u žen. Ostatně proč ne? Spánkem trávíme asi třetinu života, tak když ho protkne občas nějaký ten orgasmus, na škodu to určitě není. Navíc k tomu můžeme i částečně přispět.

Naše tělo dokáže prožít orgasmus i bez vnější stimulace. „Přestože jsou následky orgasmu fyzické, pravdou je, že celý proces se odehrává v našem mozku. K tomu, aby k němu došlo, nepotřebujeme žádnou fyzickou stimulaci,” souhlasí sexuální terapeutka Vanessa Marinová pro Huffington Post.

Dosáhnout tak orgasmu ve spánku by tedy pro nikoho neměl být problém. Více se s tím počítá u mužů, už vzhledem k tomu, že v pubertě jejich spánek často končí mokrým prostěradlem. Ženy sice ranní důkazy o bouřlivém snění nemají, ale to neznamná, že orgasmus nemohou prožít. Nedávné výzkumy totiž ukázaly, že orgasmus ve spánku prožívá 40 % žen. U mužů je to pak dokonce dvojnásobek.

Nedávná studie navíc ukázala, že u žen je intenzita fyzického a mentálního orgasmu téměř totožná. Změřili mimo jiné i hodnoty srdeční frekvence, krevního tlaku, dilatace zornic a toleranci bolesti. Výsledky pak ukázaly, že odpovědi žen byly přibližně stejné, ať už se jednalo o vyvrcholení vyvolané myšlenkou nebo masturbací.

Na to abyste si i při snění užili, neexistuje recept, který by fungoval na sto procent. Ale můžete se o to alespoň snažit. Ostatně to není nepříjemné snažení. Prvním krokem by měl být spánek na břiše. Docílíte toho, že bude vyvinut větší tlak na vnější genitálie, což může orgasmu pomoci.

Myslete na sprosťárny. Než půjdete spát, zkuste se trochu eroticky naladit. Pusťte si film nebo si něco lechtivého přečtěte a nebo si jen vzpomeňte na nějaký super sexuální zážitek. Během spánku si totiž mysl rovná zážitky a myšlenky, které nás potkávají před usnutím. Může se stát, že budete mít štěstí a mozek to uchopí tím správným způsobem.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE