Umíte dvojáka? Společný orgasmus? Poradíme, jak na to


Umíte dvojáka? Společný orgasmus? Poradíme, jak na to

Zdroj: pixabay.com

Společný orgasmus. Skutečnost, utopie nebo pohádka pro dospělé? Fikce to tak úplně není, ale docílit ho je pěkná dřina. Chce to praxi, znát dobře svoji milenku a možná vám pomůže i pár našich praktických rad. Co bude odměnou? Určitě nadšení partnerky. Pro ženy společný orgasmus znamená souznění a naprostý vrchol sexu s milovanou osobou.

Za prvé musíte vědět, co na vaši partnerku platí. Pokud má nějaké oblíbené postupy, polohy, určitě se vyplatí je použít. Těžko někoho dovedete k orgasmu, když to nevíte. Takhle bude cesta ke společnému vyvrcholení snažší. Nebudete se trápit otázkami, kam sáhnout, kde pohladit, co udělat.

Pamatujte také na to, že pro ženy je orgasmus trochu náročnější záležitostí než pro muže. Záleží také na jejím psychickém rozpoložení. Měla by být v úplné pohodě.

Klidně si vezměte na pomoc erotické hračky. Hodně žen nedosahuje orgasmu snadno a těm je potřeba trochu pomoci. Dnes je na trhu nepřeberné množství stimulátorů a vibrátorů, určitě si vyberete.

Tak, pokud partnerku znáte, můžeme pokračovat dál. Udržujte oční kontakt, tento způsob komunikace vás oba může udržet na stejné vlně. Ale nezírejte na ni jak maniak. Zkrátka se na ni čas od času podívejte,abyste viděli, jak milování prožívá.

Podle odborníků je oční kontakt velmi vzrušující a vysoce erotický. Ale pozor, ani divočejší sex se nemíjí účinkem. Ze statistik vyplývá, že páry dosahují úspěchu i v pozicích zezadu, kdy oční kontakt není možný.

Dobrou radou pro začátečníky je, že současný orgasmus se dá nacvičit nejprve díky ruční stimulaci a nebo třeba při šedesátdevítce. Když už se to povede takhle, napětí opadne a je pravděpodobné, že se orgasmus povede i při styku. Obecně je žezlo ve vašich rukách, muž totiž vyvrcholení načasuje (zpozdí nebo urychlí) pravděpodobněji než žena, proto se spoléhá hlavně na pánské sebeovládání. A synchronizaci.

Důležitá je komunikace, domluvte se na nějakých signálech. Pokud zjistíte, že se asi blížíte k orgasmu, zpomalte a sdělte to protistraně, která tak má čas zareagovat změnou pozice nebo techniky. Tato dohoda je oboustranná! Navzájem se dorozumívejte a zkuste na sebe počkat. Pokud to nevyjde, i to zkoušení je určitě příjemné. Ale nic se nemá přehánět. Slepá touha po společném vrcholu vás může zbavit hravosti a zábavy. A to by byla škoda. Z neúspěchu nedělejte vědu a netlačte na pilu.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |