Nemůžete se seznámit? Pinkilin slibuje nový vztah do jedné minuty


Že jste ještě neslyšeli on Pinkilin? Jedná se novou českou aplikaci, která svým úspěchem zaskočila i samotné tvůrce. Vždyť za první dva měsíce si ji nainstalovalo více než osm tisíc zájemců. Jak vlastně funguje? A jakých pravidel byste se měli držet při online seznamování

Revoluce v online seznamování

Jedná se o mobilní aplikaci fungující na principu GPS lokace. Vyhledává vám potenciální partnerky nacházející se ve vašem okolí. Sedíte v baru a chybí vám společnost? Připojte se k Pinkilinu a začněte si vybírat, koho byste rádi pozvali na skleničku. Aplikace vám pomůže k rychlému seznámení.

Odpovídejte rychle

Důraz je kladen především na rychlost. Na Pinkilinu můžete odesílat přímé pozvánky k seznámení, je třeba však na ně odpovědět do 100 minut. Díky této aplikaci tak nemusíte hodiny čekat na odpověď. Máte zájem? Reagujte rychle nebo pozvánka zmizí. Po přijetí pozvánky se mezi vámi naváže spojení, které bude promítnuto na časové ose. S vašim protějškem se tak můžete okamžitě kontaktovat, poslat si vaše umístění a setkat se během pár minut. Vyzkoušte a uvidíte!

Deset pozvánek denně

Ptáte se kolik pozvánek můžete odeslat? Je třeba si řádně vybírat, komu odešlete pozvánku, neboť jejich počet je omezen na deset denně. Po půlnoci se daný limit resetuje. Pokud se tak chystáte večer ven, máte k dispozici celkem dvacet pozvánek a to už je docela slušná šance, abyste někoho poznali. Pinkilin si klade za cíl usnadnit seznamování. „Seznamování s Pinkilinem je díky možnosti zasílat přímé pozvánky opravdu rychlé a efektivní,“ říká jeden ze zakladatelů aplikace Michael Živěla. 

Je třeba podotknout, že aplikace je zdarma a denně si získává stovky nových uživatelů. Nemusíte se bát ani o bezpečnost, váš citlivý obsah je chráněn heslem a navíc fotografie se nekopírují do složky ve vašem mobilu.

foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |