Nejlepší místa k seznámení, zapomeňte na bary a diskotéky


Již dávno není pravidlem, že se můžete seznámit pouze v nočních barech. Přeplněné lokály s hlasitou hudbou vyměňte za jiná místa. Co takhle se zapsat na hodiny tance nebo kurzy vaření?

Zapište se na taneční hodiny

Expertka na vztahy Susan Trombetti říká: „Jóga, hodiny tance nebo spinningu jsou skvělým místem k seznámení se ženami. Znám spoustu mužů, kteří se takto seznámili. Na těchto hodinách jsou muži obvykle v menšině, čímž se vaše šance značně zvyšují.“ A pokud nepotkáte svou budoucí partnerku na tanečním parketu, alespoň se přiučíte něčemu, co se vám v budoucnu může hodit.

 

Hodiny vaření

Proč se nezapsat například na kurz vaření? Nejenže vylepšíte vaše kulinářské dovednosti a naučíte se pár nových receptů, navíc se můžete poměrně snadno seznámit. Zaručujeme vám, že na těchto hodinách také budete v menšině. Navíc často budete vařit ve dvojicích, což vám jen usnadní navázání konverzace.

 

Kavárna

Kavárny často navštěvují inteligentní a rezervované ženy, takže pokud jsou právě ony vaším typem, je toto místo určeno právě pro vás.

 

Svatba

Svatby jsou skvělým místem k seznámení. Navíc alkohol teče proudem, lidé jsou uvolněnější a hlavně všichni se znají. Takže snadno můžete zjistit, která z kamarádek novomanželů je svobodná.

 

Vyrazte do parku se psem

A pokud nemáte psa, nabídněte se kamarádovi, že mu vyvenčíte jeho čtyřnohého miláčka. Uvidíte, jak snadno se dokážete seznámit. Vždyť jedno společné téma již máte. Konverzaci můžete zahájit pochvalnou poznámkou na adresu pejska nebo nedbale pohodit míček k objektu vašeho zájmu. A jestliže dotyčná žena se s vámi dá do hovoru, pozvěte ji na kávu do nejbližšího baru.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |