Nejbizarnější sexuální rekordy


Lisa Sparks
Lisa Sparks

Člověk se nestačí divit, na jaké kuriozity v oblasti sexu a vztahů může narazit. Některé jsou k zasmání, nad jinými vám doslova spadne čelist. Ty nejbizarnější sexuální rekordy se právě teď dozvíte v našem článku.

Nejstarší prostitutka

Nejstarší prostitutkou je jedna důchodkyně z Číny, které je 82 let. Jmenuje se Chiu a svému povolání se věnuje přes 40 let. Za tu dobu vystřídala tolik klientů, že by to možná bylo na knihu. Snad jí tedy bude zdraví sloužit a ještě si s ní pár mužů bude moct užít.

Nejvíce spolykaného spermatu

O tom, že je sperma blahodárné jsme vám jž psali v článku Proč polykat sperma anebo důvody pro polykání semene. Své o tom ví američanka Michelle Monaghan. Té mužský ejakulát tolik zachutnal, že musela být v roce 1991 přijata do nemocnice s velkými bolestmi žaludku. Lékaři přistoupili k vypumpování, po kterém se zjistilo že žena v sobě měla 0,8 litru spermatu. To musela být žízeň, panečku! Nebo chuť?

Největší prsa

Tak na ty můžete narazit u Annie Hawkins Turner. Jejich velikost je 150ZZZ! Obvod pod prsy dělá 109 centimetrů, ale pokud si jí změříte kolem hrudníku přes bradavky, dostanete číslo 177 centimetrů!

Nejdelší ženský orgasmus

Tipujete například 15 vteřin? To jste hodně vedle. Údajně měla mít jedna žena orgasmus o délce 43 vteřin.

Nejvíce sexuálních partnerů za jeden den

Na varšavském festivalu Eroticon v roce 2004 byl vidět jeden úctyhodný rekord. Postarala se o něj americká pornoherečka Lisa Sparks, která během 24 hodin vystřídala 919 sexuálních partnerů, což v prlměru vychazí 1,5 minutová soulož na každého muže.

Nejdelší penis

Toužíte po dlouhém penisu? V tom případě byste asi nechtěli být v pozici amerického herce Jonaha Falcona, který se pyšním nádobíčkem dlouhým 34 centimetrů. Řeknete si paráda? Ne tak určitě. Jonah je z rozměrů penisu spíše nešťastný. Do problémů se dostal na letišti, kde si při odbavování mysleli, že má v kalhotech ukrytou zbraň.

Zdroj foto: Facebook Lisa Sparks

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |