MENU - zobrazit / skrýt

Jste marod a stejně máte chuť na sex? Tak opatrně


Jste marod a stejně máte chuť na sex? Tak opatrně

Zdroj: pixabay.com

Nachlazení, virózy, chřipky... Ano, tohle nepříjemné období je tady právě teď. I když se říká, že rýma rovná se smrt pro mužské pokolení, najdou se přesto i tací, kteří i v tak šílené situaci mají chuť na sex. Jsou to spíše ale výjimky, protože obvykle při poměrně závaženém onemocnění jako je chřipka, libido výrazně klesá. Ono to také není moc sexy, když partnerku svádíte se zarudlým nosem a dlouhou nudlí.

Nejenom nemoc ale i léky, které užíváte na léčbu či zmírnění píznaků, mohou s vaší potencí pěkně zamávat. Týká se to především léků na bolest hlavy. Pokud už ale nejhorší atak nemoci pominul a vy se začínáte v posteli nudit, klidně můžete. Odborníci ale spíš doporučují začít s nějakou poklidnou romantikou. Nicméně partner by měl být smířený s tím, že od vás pravděpodobně nějaké ty bacily chytí. Tady mají zelenou fetišisté. Dovádět můžete s rouškou nebo maskou přes ústa.

Orální sex je asi největším rizikem. Sliznice jsou obzvlášť citlivé a je jedno jestli ty v ústech nebo na pohlavních orgánech. Partnerka pak kvůli vaší rýmě může mít vaginální výtok třeba měsíc a se sexem budete mít utrum.

Zapomeňte také na sexuální maraton. Jste nemocný, neměl byste se fyzicky vyčerpávat. Partnerka může být třeba nahoře a vůbec se o vás všelijak může postarat. Nebo, co se takhle pokusit pomilovat přes oblečení? Japonci prý na to nedají dopustit.

Někteří lékaři však tvrdí, že sex je nejlepším lékem proti nachlazení. Profesor Manfred Schedlovski z Curychu při svých rozsáhlých neuroimunologických experimentech zjistil, že sexuální hrátky nemají pozitivní vliv pouze na fyzickou kondici obou partnerů, ale také na jejich imunitní systém. Důkazem jsou fagocyty - bílé krvinky, které pohlcují cizorodé látky a viry v těle buňky. Pomáhají tak tělu v boji s nemocí. Během sexu se jejich počet významně zvyšuje, po orgasmu se jejich počet dokonce zdvojnásobí. "Neexistuje lepší lék na chřipku než sex. Fagocyty, které se během erotických hrátek rozmnožují, dokáží dokonale najít a zničit nemoc v těle," dodává Schedlovski.

Pokud odborníkům příliš nevěříte, tak je vaše nemoc možná příležitost k tomu, odpočinout si od partnerky. Ona bude mít čas na aktivity, které vás nebaví - třeba nákupy nebo setkání s kamarádkama a vy si odpočinete. Pak se na sebe budete o to víc těšit. A nebo můžete zkusit sex po telefonu.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE