Umíte sexovat po telefonu? Poradíme, jak na to


Umíte sexovat po telefonu? Poradíme, jak na to

Zdroj: pxhere.com

Partnerka, manželka, milenka bydlí daleko nebo jen na delší dobu odjela, porno máte okoukané  a zahýbat se vám nechce? Je tady ještě jedna varianta, jak si užít. Sex po telefonu. Je pravda, že dnes díky technologiím už existuje i vyšší level a to videohovor, ale na klasickém sexu po telefonu něco je. Navíc nemusíte řešit, že se právě válíte v posteli ve špinavých trenkách. Neumíte ho? Tak čtěte dál, zkusíme poradit několik fíglů a pravidel.

Než začnete, máte vlastně jen dvě možnosti, jak to celé provádět. Můžete si navzájem popisovat, co právě děláte a k tomu sami sebe uspokojovat rukou, nebo je tu zajímavější varianta. Jeden druhému budete říkat, co si přejete, aby v tu chvíli prováděl.

I když vás tady ládujeme pokyny, stejně je asi nejlepší zůstat sám sebou. Ostatně partnerka, která vás zná, by to prokoukla a bylo by to falešné. Nedělejte mistra ve svádění a prostě jen upřímně říkejte, co byste rád dělal a co se vám třeba na partnerce obzvlášť líbí. Samozřejmě, že určité zapálení být musí. Lhostejný hlas asi nikoho nerozpálí.

Předem se tak trochu domluvte nebo se alespoň ujistěte, že partnerka bude v době, kdy chcete učinit roztoužený telefonát, sama a v klidu. Na večírku, v autobuse nebo na návštěvě u rodičů se očekávané odezvy nedočkáte a místo orgasmu přijde zklamání. Zajistěte si soukromí a klid i pro sebe.

Pohodlí je základ. Udělejte si příjemnou atmosféru, pokud hlídáte děti, tak počkejte až usnou nebo je zamkněte v děcáku :).

Jak je to s přípravou? Tak asi neuškodí, když si nějaké větičky připravíte, ale zase to musí působit spontánně ne naučeně.
Pro začátek vyzkoušejte některé z vašich společných chvil. Vzpomeňte si na okamžik, kdy jste oba byli vzrušení a připomeňte ho. Nebo chvíli, kdy to partnerce hodně slušelo.

Chce to neomezený tarif. Ženy nedosáhnou orgasmu hned ani normálně natož po telefonu, chce to prostě trochu času.

Využijte představivost, můžete protějšku sdělit i nějaké lehce perverzní představy. Tady je důležité slovo lehce. Ani po telefonu by dámu zrovna nemuselo vzrušovat to, že ji chcete počurat nebo ztřískat bičem do krve. Pokud samozřejmě v této oblasti nemáte už mezi sebou pozitivní zkušenost.

Pozor na vulgarity. Někdy můžou sex okořenit někdy zase zabít.

Otázky, které vám pomohou do začátku:

Co máš teď na sobě?
Co bys chtěla abych s tebou dělal?
Kde by ses chtěla milovat?
Je něco, co by si ráda se mnou zkusila?
Na co teď myslíš?

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Petra Marečková


Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace