Jaké jsou nejčastější výmluvy proč nepoužívat kondom?


Jaké jsou nejčastější výmluvy proč nepoužívat kondom?

Zdroj: pixabay.com

Pokud nemáte stálou partnerku, tak máte i pestřejší sexuální život a logicky tak větší pravděpodobnost, že se můžete nakazit pohlavně přenosnou chorobou. To všichni víme. A teď ruku na srdce. Používáte kondom? Ten nejjednodušší způsob ochrany nejen před nemocemi? Ne? Nejste sám. Podle studií používá kondomy jen každý třetí muž. A ti zbývající mají celou řadu výmluv, proč si ho nenasadit.

Na co si muži odborníkům při používání kondomu nejčastěji stěžují? Na nesprávnou velikost. Rozměry kondomů jsou totiž ve standardní velikosti větší, než je průměrná délka penisu při erekci. Takže je kondom většině mužů prostě velký.

Prodávané kondomy mají standardně délku nejméně 17 centimetrů. Délka ztopořeného penisu je v průměru o 2,5 centimetru kratší.

Nyní už se ale blýská na lepší časy. Americká společnost začala vyrábět kondomy v celkem 60 velikostech, které kombinují deset různých délek a devět velikostí obvodů mužských penisů. Nově nabízejí délky od 12,45 cm do 23,88 centimetru a obvod od 8,9 cm do 12,7 centimetru.

Aby se majitelé menších penisů nemuseli při nákupu stydět, firma nabízí při objednání v označení nových velikostí místo běžných jednotek délek náhodně vybraná písmena a čísla, například B17. Pouze zákazník ví, jaký rozměr se pod tímto označením skrývá.

A na co kromě velikosti se muži ještě vymlouvají? Nechtějí přerušovat akci, prý to naruší atmosféru. Ve chvíli největšího vzrušení se zkrátka nechtějí rozptylovat. Jedinou šancí je zapojit navlékání kondomu do milostné předehry, což nemusí být špatné.

Bez kondomu je můj penis citlivejsí a sex si užiju víc. I tady jde spíš o fámu. Můžete si koupit extra tenký kondom a je po problému.

Stejně nejsou stoprocentní. To je sice pravda, kondom vám stoprocentní ochranu před nemocemi a početím nezajistí, ale stále je ve srovnání s ostatními metodami nejlepší.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |