Indikátor vztahu: Už před sebou prdíte?


Indikátor vztahu: Už před sebou prdíte?

Zdroj: flickr.com

Víte, kdy váš vztah s partnerkou začíná být opravdu vážný, intimní a s perspektivní budoucností? Není to ani po svatbě, ani po návštěvě u rodičů, ani když ji představíte svým přátelům. Je to v okamžiku, kdy se před sebou nestydíte prdět :). Takový okamžik přichází zhruba po dvanácti měsících vztahu, ale je to samozřejmě individuální, záleží na návycích z původní rodiny. A ano, i na toto téma se provádějí výzkumy.

Na počátku vztahu jsou některé intimní aspekty života naprostým tabu. Jakmile ale spolu vlezete do postele, začnete být k sobě blíž a blíž, prolomíte komfortní zónu. O sestěhování nemluvě už vůbec. V průměru to zabere asi jedenáct měsíců a čtyřiadvacet dní. Pak už před partnerkou většinou bez zábran prdíme a nestydíme se za zvuky, které vydáváme, když jdeme na velkou. Otázkou je, jak se nám to líbí u partnerky, protože ani dámy nevypouštějí místo větrů Chanel a záchod po nich taky nevoní. Někomu je to jedno, někdo je překvapen, že jeho princezna pořád nevoní.

Průzkum provedla britská společnost Measure u dvanácti tisíc párů. Na velkou chodí většina lidí tak, aby nebyla rušena a aby druzí neslyšeli zvukové projevy a také necítili nepříjemný zápach, který k tomu patří. Tedy za zavřenými dveřmi dobře větrané toalety. Jenže to není možné vždy a v běžném každodenním životě partnerů je snazší toto zbavit tabu. Nejde to však hned a u většiny párů to vyplývá přirozeně v průběhu soužití.

Podle průzkumu společnosti Measure to zabere oněch téměř dvanáct měsíců. „Je zajímavé, že to zabere párům téměř rok získat pocit, že se můžou vedle partnera zcela uvolnit. Nejdříve se snažíme zcela vědomě vypadat co nejlépe, ale postupně s časem necháváme své protějšky poněkud víc a víc nahlížet na nás opravdově. Je k tomu zapotřebí samozřejmě vzájemné důvěry a sebevědomí. Někteří lidé můžou říkat, že končí romantika, ale je to naopak dobrým znamením, že se důvěra v partnerovi tak prohloubila, že se ve vzájemné přítomnosti cítíte pohodlně a můžete sdílet jakékoli téma a problém bez strachu,“ uvedla k průzkumu mluvčí společnosti Measure.

Jedna věc je důvěra a fakt, že na starém rčení - Jeden prd je lepší než sto doktorů - něco je. Tou druhou věcí je, aby se nic nepřehánělo. To už by pa toaleta mohla stát uprostřed obýváku a vy se při konání potřeby dívat na televizi. Takže všeho s mírou. Když to ulítne, nevadí, ale tak se aspoň omluvte :)

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |