Jste "horňák" nebo "dolňák"? Podle vědců záleží i na tom, jestli máte právě hlad


Jste "horňák" nebo "dolňák"? Podle vědců záleží i na tom, jestli máte právě hlad

Zdroj: pixabay.com

Jste "horňák" a nebo "dolňák"? Jací muži mají raději velká prsa a kdo jsou ti, co se jim líbí prostorově výraPnější zadečky? Představte si, že i touto problematikou se zabývají vědci. Zkoumají, proč ten rád to a ten zas tohle. A přišli na docela zajímavé věci.

Bujné poprsí podle vědců mají raději chudší muži. Muži z movitých poměrů dávají přednost méně vyvinutým dámám. Pravděpodobně je to dané masáží módního průmyslu, podle kterého jsou štíhlé ženy zkrátka in. Bohatý muž má vedle sebe také rád reprezentativní kousek a za ten se v dnešní době považují štíhlé, dlouhonohé modelky, které mají většinou bujné vnady jen díky plastickým chcirurgům.

Z nejrůznějších průzkumů vyplývá, že muži, kterým se líbí menší ňadra, mají sklony k exhibicionismu a častěji bývají kuřáky. Těm, co je rajcuje pořádný zadek, zase studie přisuzují touhu po pořádku. Také prý často pracují v zemědělství a přejí si úspěch jak v rodinném tak profesním životě.   
    
Německý lifestylový magazín jolie.de dokonce zveřejnil průzkum jednoho pornografického webu. Ten pátral po tom, co mají jejich sledovatelé raději a podle jejich odpovědí nakreslil mapu. Milovníkům bujných dekoltů dal modrou barvu a dolňákům červenou. Podle očekávání se to nejvíce červenalo v Africe a Jižní Americe - kromě Argentiny, na Blízkém východě i ve Střední Americe. Ňadra berou chlapy v celé Asii, v Grónsku, Finsku a až na výjimky i v Evropě.

Ale abychom uklidnily české majitelky malého poprsí. Záleží hodně i na věku. Vyzrálejší muži už hledí i na jiné přednosti.

A světe div se, záleží také na tom, jak hodně je muž najedený. Pokud je hladový, je pro něj přitažlivá prsatější dáma, pokud sytý, spokojí se i s menšími ňadry.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |