MENU - zobrazit / skrýt

Chuck Norris nemyslí. On ví.


Své 74. narozeniny oslaví americký herec a mistr bojových umění Chuck Norris. Jaká byla jeho cesta ke slávě? Kterou rolí se nejvíce proslavil? A kde se vzaly všechny ty vtipy o Chuckovi? V tomto článku se zaměříme nejen na ty nejpovedenější.

Několik faktů ze života Chucka Norrise

Tento akční herec, vlastním jménem Carlos Ray Norris Jr., se narodil 10. března 1940 v Oklahomě, USA a v žilách mu koluje indiánská krev. Nejen jeho život, ale i role jsou nerozlučně spojeny s bojovým uměním, dokonce vytvořil své vlastní nazvané Chun Kuk Do, což znamená „univerzální cesta“. Hlásí se k evangelikální církvi, touží zavést společné modlitby ve školách a zásadně vystupuje proti potratům.
Poprvé se oženil v osmnácti letech, později se však rozvedl. Se svou současnou manželkou Genou žije na ranči v Houstonu, kde vychovávají jejich dvajčata Dakotu a Danilee.

 

 

Miliardová sledovanost

Chuck Norris je mezinárodní televizní a filmovou hvězdou, která učinkovala v nespočtu filmech (například v Cestě draka učinkoval s Brucem Leem). Největší popularity dosáhl v televizní tvorbě. Seriál Walker, Texas Ranger se vysílal osm a půl roku, během kterých bylo natočeno 203 epizod. O populartě tohoto seriálu svědčí i fakt, že byl uveden v 80 zemích světa a denně se na něj dívala jedna miliarda diváků. Který jiný herec se může pochlubit takovým úspěchem?

Neporazitelný šampion

Chuck Norris začínal jako učitel bojových umění. Stal se nepřetržitým šestinásobným šampionem karate ve střední váze a jako první muž se západu získal osmý stupeň černého pásu v korejském umění Tae Kwon Do. Roku 1992 založil program Kick Drugs Out Of America, ve kterém se mladí Texasané učili filozofii bojových umění a pozitivní disciplíně.

 

 

Chuck Norris facts aneb Nejlepší vtipy

Jeho smyšlená dokonalost se stala hlavním námětem řady anekdot, tzv. Fakta o Chucku Norrisovi (Chuck Norris facts). Samotný herec označil následující za nejpovedenější:

• Chuck Norris se soudí s NBC, tvrdí, že Zákon a Pořádek jsou registrovaná jména jeho pravé a levé nohy.
• V baseballu není žádný doping. Jen hráči, na které Chuck Norris dýchl.
• Na poslední stránkce Guinnessovy knihy světových rekordů je malým písmem uvedeno, že všechny rekordy drží Chuck Norris a zde uvedení lidé jsou prostě ti, co se mu nejvíce přiblížili.
• Postavil přístřešek, aby ho jeho matka měla kde porodit.
• Jedině Chuck Norris zazpívá duet sám.
• Chuck Norris nestlouká máslo. Kopne krávu kopem s otočkou a dostane máslo přímo.
• Když Chuck Norris vyřizuje své daně, pošle jen čistý formulář a přiloží jen svou fotku, kde je přikrčený a připravený k útoku. Chuck Norris ještě nikdy nemusel platit daně.
• Slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. Škoda, že neplakal. Nikdy.
• Když Chuck Norris dělá kliky, nezvedá sebe ze země, ale zatlačuje Zemi dolů.
• Když jde bubák spát, každou noc se podívá do skříně, jestli tam není Chuck Norris.
• Chuck Norris za války sestřelil německé bojové letadlo tak, že na něj namířil prst a řekl: „Bang!“


Zdroj foto: foter.com
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE