Jak efektivně využít ranní erekci


Vadí vám ranní erekce a cítíte se kvůli ní trapně, především spíte-li vedle partnerky? Věřte, že na všechny starosti můžete s klidem zapomenout. Při nejhorším se vaše partnerka bude cítit velmi přitažlivá a bude mít radost, že vás vzrušuje. Jak tedy ranní erekci využít?

Proč to (ne) stojí?

Ranní erekce není nic neobvyklého, naopak, jedná se o poslední erekci celonočního cyklu, kdy se objeví až pět zhruba dvacetiminutových erekcí. A právě ta poslední se většinou objevuje s probuzením, a také se dá nejlépe využít (nemáte-li příliš akční partnerku, která si vás celou noc hlídá). Nedostavila se u vás doposud ranní erekce? Pak nezoufejte, není to nic strašného a rozhodně se kvůli tomu netrapte. Ranní erekci mohou mít muži jakéhokoliv věku, pokud jsou fyzicky a psychicky v pořádku (negativní vliv může mít například stres).

Výhody ranní erekce

Jak už bylo zmíněno, ranní erekce není žádnou přítěží, protože pokud ji nechcete, tak po chvilce jednoduše odpadne. Je-li ale žádaná, pak může vést k rannímu sexu, a kdo by nechtěl občasné osvěžení sexuálního života? Vadí-li vaši partnerce příliš světla, jednoduše zatáhněte závěsy a můžete na to vlítnout. A nejenže vám ranní sex dodá energii do nového dne (především, jste-li nevyspalí, ranní sex vás skvěle probere), zároveň na tom budete psychicky lépe a na vše se budete více těšit. Je to něco jako vstát z postele tou správnou nohou, ale ještě o něco lepší.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |