MENU - zobrazit / skrýt

Jak vypadá nejkrásnější žena na světě? Podívejte se!

Experiment, jehož cílem bylo odhalit podobu nejkrásnější ženy na světě, je opět na pořadu dne. Tentokrát se do něho pustil norský umělec Marius Vibe.

Pro hlavy rodin: Jak změnit banku a ušetřit tisíce

Každá tisícovka se hodí, ale že nám něco stranou saje tisícové roční náklady po korunách či desetikorunách, nás ani nenapadne. Řeč není o účtech za plyn, ani elektřinu, dokonce ani o cenách telefonních tarifů. To všechno představuje výdaje, kterých si snadno všimneme. Kdežto bankovní poplatky nám v součtu sají z kapes tisíce ročně, aniž by…

| Placená inzerce

Geocaching aneb Kdo hledá, najde

Geocaching je hra, který již nějaký ten pátek kotví i u nás v tuzemsku. Má řadu příznivců, kteří podnikají výlety do míst, aby našli něco, čemu se říká keš. O co konkrétně jde?

I obyčejná panenka vás může vystrašit k smrti

Starší dáma si pozve k sobě domů personál na úklid. Zavede je do dětského pokoje a odchází. Najatí lidé se pouští do úklidu, když v tom se začnou dít podivné věci... Bojíte se rádi?

5 věcí, které je lepší v sexu nezkoušet

Toužíte si okořenit váš sexuální život? Uvažovali jste o romantickém milování na pláži při západu slunce, jak to znáte z filmů, či rannímu sexu ve sprše? Ne každá teorie se může převést do praxe.

Sladké povolání aneb Staňte se výzkumníkem čokolády

Také patříte mezi milovníky této pokušitelské laskominy? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Anglická univerzita v Cambridge hledá doktoranta, který se bude věnovat studiu této hnědé pochoutky.

Na co myslí ženy při orgasmu?

Sáhněte si do svědomí, na co myslíte, při milování se se ženou vy. Zda při přibližování se slastnému vrcholu nemyslíte skutečně na nic a jen si užíváte blažený pocit rozmazlování druhého pohlaví.

11 nejhloupějších lidí na světě

Někdy je těžké dělat věci správně. Možná, že tito lidé měli jen špatný den. Posuďte sami z přiložené galerie a vyberte si svého favorita (mě nejvíce zaujalo efektivní uzamčení kola, doufejme, že případný zloděj nebude oplývat vyšší inteligencí).

Muž má 100 orgasmů denně. Je to ještě příjemné?

Většina z nás by nejspíš namítla, že se v tomto případě nejedná o nemoc a člověk s tímto problémem, by si to měl spíše užívat. Ale Dale Decker z Wisconsinu, trpící již asi 2 roky syndromem zvaným PSAS, by vám jistě oponoval.

Chystáte se ji pozvat k sobě domů?

Buďte připraveni na (ne)plánované přespání u vás doma. Jasně, že se jí líbíte teď. Ale co se stane, až uvidí váš byt? Zůstane, nebo s hrůzou uteče?

« Předchozí Další »
1 33 56 57 58 59 60 61 62 66 98 130
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE