7 tipů na Valentýna


Pro většinu žen je Valentýn velmi důležitý (i když vám budou tvrdit opak). Takže ať už plánujete cokoliv na letošní svátek zamilovaných, ujistěte se, že bude stát za to. Nemusíte utratit majlant, zařiďte však, aby se cítíla výjimečně. 

Tady vám přinášíme pár tipů, které vám zajistí přežití Valentýna bez újmy na zdraví (což by vám hrozilo, kdybyste se rozhodli bojkotovat tento svátek).

1. Zopakujte si první schůzku

Proč nevrátit zpátky čas na začátek vašeho vztahu a nepřipomenout si první schůzku? Zarezervujte stejné místo, kde jste prožili první rande, objednejte si stejné jídlo a vyprávějte jí dlouze o tom, jak jste do ní blázen od prvního okamžiku.

2. Běžte na masáž

Vyrazit na masáž na Valentýna se nebude bránit žádná žena. Můžete ji objednat kompletní masáž v jejím oblíbeném salónu nebo se přizvat a objednat masáž pro dva.

3. Kýčovitost je přípustná

Vstoupí do místnosti, uvidí cestičku z okvětních lístků, která ji dovede až do kuchyně. Tam bude čekat láhev vína a přichystaná večeře. Neváhejte přidat bonboniéru ve tvaru srdce či velkého plyšového medvěda se srdíčkem. Tohle je jediný den v roce, kdy to nebude působit kýčovitě.

 

4. Noc v hotelovém pokoji

Změna prostředí jen prospěje nejen vašemu sexuálnímu životu. Nehledejte nic složitého. Zarezervujte pokoj v hotelu. Odpadne starost z mytí nádobí nebo o to, kdo připraví večeři. A užijte si čas o samotě jen vy dva.

5. Zůstaňte doma

Někdy tím nejlepším valentýnským dárkem může být čas, který si navzájem věnujete. Valentýnskou atmosféru vytvoříte i bez toho, aniž byste opustili váš domov. Myslete na to, jak úžasné by bylo strávit celý den v posteli spolu, vypněte telefony, neotvírejte nikomu. Navíc letošní rok vám přeje, 14. února připadá na neděli.

6. Hoďte se do gala

Dejte si záležet na výběru oblečení. Zarezervujte stůl v luxusní restauraci. Dejte jí však vědět den předem, co chystáte (to aby si stihla pořídit něco nového na sebe, protože ani jedny z těch padesáti šatů, které jí leží ve skříni, se nebudou hodit k této příležitosti). Vytáhněte oblek ze skříně. Uvidíte, že se bude cítit výjimečně.

7. Uvařte jí večeři

Na světě není nic lepšího než pocit, že se o vás někdo stará. Takže ať už plánujete strávit váš Valentýn kdekoliv, dejte jí kytici růží s kartičkou, kde napíšete, jak moc vám na ní záleží, zapalte svíčky, uvařte jí večeři. Žádná žena si ještě nikdy nestěžovala.

zdroj foto: flickr.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |