6 nejšílenějších historek z online seznamek


Řada lidí poznala on online seznamkách své životní partnery, takže proč nevyzkoušet tento typ seznamování? Navíc jej používá více než 40 miliónů lidí. Všechno má však své pro a proti. Pojďme se podívat na příběhy šesti lidí, kteří se s vámi chtějí podělit o své šílené příběhy. 

Kelly (25): „Nejdivnější věcí, jaká se mi kdy stala na Tinderu, byla zpráva od neznámého týpka říkající, ‚vidím tě každé ráno před hodinou biologie, většinou držíš v ruce ledovou kávu… ale dávám přednost zůstat v anonymitě', a poté mě zablokoval!”

Michael (30): „Rozhodl jsem se vyzkoušet Grindr asi před rokem. Vložil jsem svou fotku, nějaké informace a všechno bylo super. Poté jsem si začal psát s jedním pohledných klukem a rozhodli jsme se setkat v jednom baru. Když jsem vstoupil dovnitř, na první pohled bylo jasné, že ten chlápek vložil fotky minimálně 15 roků staré na svůj profil. Byl jsem zdvořilý a mluvil jsem s ním asi 10 minut, když mi najednou řekl, že je amatérský režisér hororových filmů a zeptal se mě, jestli bych rád viděl jeho práci. Doslova jsem vypálil z toho baru a zařval jsem na něj, ať si aktualizuje fotky.”

McKayla (29): „Jednou jsem se dohodla na rande s jedním chlápkem. Místo něj však dorazila jeho přítelkyně, které jsem musela vysvětlit, že ji její přítel podvádí. To bylo asi to nejšílenější rande v mém životě!”

William (23): „Sešel jsem se z holkou z Tinderu. Šli jsme na večeři, všechno probíhalo naprosto úžasně. Ani jsem nechtěl, aby to skončilo. Zeptal jsem se tedy, jestli by ráda viděla nějaký film u ní doma. Souhlasila a na chvíli jsem si myslel, že možná budu mít štěstí tu noc. Doslova jsem se na sebe vrhli v obýváku na gauči. Požádal jsem ji, jestli by mohla někam zavřít jejího psa, protože na nás celou dobu hleděl. Její ‚ne' bych nějak pochopil, kdyby v zápětí nedodala ‚on se rád dívá.”

Jenny (26): „Potkala jsem kluka na OkCupid, který mi byl schopen posílat zamilované verše v jeden moment a o hodinu později mi nadávat za to, že mu neodpovídám. Neuvěřitelné, jak se někteří chlapi chovají na seznamkách, když jim okamžitě neodpovíte.”

Michelle (25): „Jednou jsem napsala klukovi, že nemůžu přijít na rande, které jsme si domluvili na Tinderu, protože jsem nemocná. Řekl, že to chápe a o pár hodin později zaklepal na moje dveře s domácí polévkou, kterou sám připravil. Tvrdil mi, že chtěl, abych se cítila lépe. Šokovaně jsem na něho vytřeštila oči s tím, že netuším, jak získal moji adresu.”

Máte také nějakou šílenou historku, která se stala vám nebo někomu z vašich přátel na online seznamkách? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v komentářích.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |