Jak sbalit holku na jednu noc


Nechcete se vázat, ale přesto máte chuť na dobrý sex? Sbalte holku na jednu noc a vaše přaní bude vyslyšeno. Několik dobrých a užitečných rad a tipů, jak sex na jednu noc dotáhnout do úspěšného konce, čtěte v našem článku.

1. Zapomeňte na kamarádky a známé

Máte pěknou kamarádku, která by za to stála? Rychle na ní zapomeňte. Vybírat si sex na jednu noc mezi lidmi, které již nějakou tu dobu znáte, není dobré. Velice rychlo si může nevinnou jednorázovku váš protějšek překopat k obrazu svému a myslet si, že by se tady mohl rýsovat vztah a to přeci vy nechcete. Raději se zaměřte na neznámé objekty, které vidíte poprvé a nejlépe i naposled.

2. Máte společný cíl

Objekt je vybrán, fajn! Ale chce to také zjistit, jestli stojí o to samé, co po ní chcete vy - sex na jednu noc. Pokud byste pocítil náznaky toho, že by se mohl rýsovat i vztah, raději rychle vycouvejte, to přeci nechcete.

3. Vhodné místo

To bude možná pro někoho problém. Máte jí takřka v hrsti, jen chybí místo, kde si společně užijete. Pokud nemáte vlastní byt, pronajměte nějaký parádní pokoj s výhledem. Bude-li součástí pokoje třeba i vířivka, je to ještě lepší.

4. Jde se na věc

Vše běží jak má. Jste sami a teď už stačí pomalu přejít k tomu hlavnímu. Vyvarujte se zbytečných otázek, neptejte se na jejího ideálního partnera pro život, neptejte se na ex přítele, prostě a jednoduše, čím méně toho budete vědět, tím lépe. Přejděte na to, po čem oba toužíte. Hlavně nezapomeňte použít ochranu.

5. Když je po všem

Užili jste si? Fajn, ale i tak buďte za gentlemana a vaší "partnerce" nabídněte přespání. Přece jí teď nepošlete domů. Ráno jí připravte nějakou dobrou snídaní, společně se najezte a pak už nezbývá, než si každý jít svou cestou. Pokud to nechcete hrotit na vážný vztah, neberte si ani telefonní číslo.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava | romantika

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |