Zažijte nevšední sex - nechte se svést!


Už vás nebaví ten stereotyp vytahaných tepláků a volného trička? Máte chuť vyzkoušet nezkušenou studentku, nebo raději podlehnete sexy paní učitelce? Co se takhle dostat pod sukni francouzské pokojské, anebo vás rozpaluje uniforma krásné letušky? Aktéři zůstávají, jen situace se mění a přináší nevšední sexuální zážitek.

Nevinnost i zkušenost

Možná jste právě obrátil list nejnovějšího vydání Kamasutry a rád byste vyzkoušel něco nového, nevšedního. Krom nových poloh můžete svůj milostný život opepřit o nevšední situace. Stačí jen abyste v sobě měl trochu toho hereckého talentu a vášnivá noc v podání splněných snů může začít.

Každý v sobě má vzpomínky na první lásky. Z doby, kdy spolužačky vypadali k nerozeznání od vás, cílem snů a prvních lásek se stali právě učitelky. Velká prsa, milý úsměv a nikoho ani nenapadlo, že jednou bude pro vás ten přísný pohled před tabulí modlou. Pravda, už ne tak nevinný, ale "ukazovátko", vysoké podpatky a krátkou sukni, která odhaluje podvazkové lemování, se stává snem mnoha mužů.

A co byste řekl na sympatickou studentku, které z tváře ještě nezmizel ten infantilní výraz, ale tělo už dávno patří ženě? Nesměle a nežně, s kravatou a v bílé blůzce, možná se někde povaluje i školní aktovka pro dokonalé potěšení. Nemusíte chodit lovit před školu, či místní internáty. Stačí, když vaše polovička přenese něco z všeho snu za dveře ložnice.

Za vším hledej fetiš

Šaty tak nebo tak nakonec sundáte, ale ta atmosféra nabitá erotikou se bude nést ve znamení hry, kterou spolu rozehrajete. Není žádným tajemstvím, že většina z nás má svoje tajné věcičky, které v kombinaci s krásnou ženou dokážou neuvěřitelně rajcovat. Brýle s přísným výrazem, vysoké podpatky, krajkované spodní prádlo anebo obyčejná tanga.

Hraní různých situací v sexu je do jisté míry právě uspokojením fetišistické touhy. Nemusíte se bát, že jestli toužíte pomilovat se s právě odmaturovanou osmnáctkou, právě pro ty její nejisté podpatky na nohách, tak jste politování hodný fetišista. Fetiš je i symbolem a právě ten je klíčem k vaší fantazii, která zapracuje na plné obrátky, jen co za oknem uslyšíte klapající lodičky. Školačky, prostitutky, učitelky, sestřičky. Ženy, které nás lákají právě na to, když jsou tím, co mají na sobě.

Pojďte slečno budeme si hrát

Není zrovna jednouché vysvětlit svojí přítelkyni nebo manželce, že z ní dnes večer chcete mít svůdnou sestřičku, která by vám udělala komplexní "vyšetření", hlavně pokud je úřednice na poště. Jestli chcete začít hrát tuto hru, dávejte velký pozor na skutečnost, že přehnaně domýšlivé ženy začnou přemýšlet nad faktem, že vás už dostatečně nevzrušují. 

 

Náš tip: http://ad.zanox.com/ppv/?8338820C1293713532Sexy móda a spodní prádlo, vzrušuící hračky a stimulační prostředky, DVD a mnohem více. Vše pro milostný život.

A tehdy se dočkáte místo vysněné hry, jen nudného večera v podobě rozebírání sexuálního života, namísto náležité praxe. Pamatujete si na hru s prvními náznaky sexuality - na tatínka s maminkou, nebo ve vyšším věku a stupni na doktory? Vždy byl někdo doktor anebo pacient, maminka vždy musela mít svého tatínka.

 

Tyto triky jak přivést děvče tam, kde jste jí chtěli mít nezavrhujte. Není nic horšího, než na ní vyhrknout, že dnes máte chuť na lolitku v jejím podání. Pokud chcete, aby hrála, musíte být nejen režisérem, ale i hercem v hlavní roli. Probuďte v ní touhu po mladém a přitažlivém studentovi, kterému našla tahák a teď mu za dveřmi kabinetu dává možnost opravit si pětku za každou cenu.

Věřte, že i vaší polovičku sem tam láká zpocený dřevorubec, anebo plavčík na mole opalující se pod sluncem s nejkrásnější slečnou pláže.

Možná sami vyměníte slušivý oblek za montérky jen proto, abyste jí rozpumpovali fantazii. Sama zjistí, že poloha v které jste se představil je zajímavá a to jí podnítí hrát. Potřeby totiž spolu musí ladit a každá učitelka musí mít svého žáka a letuška potřebuje kapitána.

V situačním sexu si totiž vystačíte sami dva, bez nutnosti hledat někde jinde. Nechcete totiž nové prsa, ani zadek, ale symboly, atmosféru a situace, které vás lákají. Jejich prožití s partnerem se stane nevšedním zpestřením a skvělou hrou, kterou budete rádi hrát dlouho do noci.  

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |