MENU - zobrazit / skrýt

Zanechte skvělý první dojem


To jaký zanecháme první dojem z nás samotných, je důležitý faktor, který ovlivňuje lidi v našem okolí a hlavně dívky a dámy. Pojďme se tedy na něj podívat blíže. Každý proces svádění začíná ještě před tím, než dívce něco řeknete. Vytváří si o Vás názor už v okamžiku, kdy vás poprvé zahlédne.

 

1.Vypadejte že se bavíte

 Většina mužů se v barech a klubech nebaví. Stojí vedle sebe, znuděně se rozhlíží kolem sebe, dokud nepřijde nějaký cíl a občas si něco poví. Nevypadají tak že si užívají společnost toho druhého a dá se o nich usoudit, že jsou jenom na takzvaném lovu.

 Všechno tohle hraje proti nim a vytváří o nich špatný první dojem. Když vidíte okolo sebe lidi, kteří se baví, máte chuť se k nim přidat a bavit se s nimi. Zdají se vám přátelštější, bezpečnější, atraktivnější. I když se nebavíte snažte se tak alespoň působit na svoje okolí. Snažte se mít větší energii, než lidi okolo, usmívejte se a mějte otevřenou řeč těla.

2. Pokud jde kolem potencionální cíl, "nečumte" na ní

Nestůjte vedle vašeho parťáka rameno vedle ramena. Stůjte proti sobě a přes jeho rameno si nenápadně prohlídněte přicházející ženy. Pokud jste si toho ještě nevšimly, dělají to tak i ženy. Už jen tohle vás odděluje od ostatní konkurence.  

 3. Buďte tím zábavným  a společenským mužem  

Když vás žena zpozoruje, jak stojíte u baru, nudíte se a potom se rozhodnete k ní přistoupit, vyčarujete na Vaší znuděné tváři obrovský úsměv, ihned pozná že je umělý a neupřímný. Když se ale bavíte s okolím, povídáte si s barmany, znáte zaměstnance a pak se rozhodnete poznat sexy slečnu stojící u baru ,tak bude mnohem dostupnější, protože vidí, že takhle to děláte se všemi ostatními, že je to ve vás a že jste přirozená společenská povaha, která ráda poznává nové lidi.

4. Neoblékejte se jako ostatní

Pravidlem by tu mělo být, že vaše oblečení vzbuzuje pozornost, že se dá komentovat vhodný způsobem. Když dívka nebo žena nemůže říct, že se jí líbí vaše tričko, džíny nebo bunda může to znamenat, že jsou tuctové okoukané a že se jí nelíbí

Nemusíte nosit exotické oblečení, stačí, když budete mít na sobě něco, co vypovídá o vaší povaze, o vašem charakteru a že dokážete vyniknout mezi ostatními. Pokud nemáte peníze, tak se zaměřte hlavně na boty a bundu.

5. Buďte upravení

Ženy zpozorují i ten nejmenší detail. Vyčistěte si nehty, ostříhejte si vlasy, oholte se, použijte parfém. Prostě musíte vypadat upraveně a seriózně. I ty nejmenší věci dokážou ženy odradit od interakce s vámi.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE