MENU - zobrazit / skrýt

Vztahyautor: redakce Menzone.cz

Ráno po té - VIDEO

Ranní probuzení po včerejší pařbě vedle chlápka, který po pěti vodkách vypadal večer o moc lépe, než teď ráno. Jak ho sexy kočka dostane z bytu? Naštěstí emancipované ženy vymyslely nečekanou pomůcku.  

Sex a sexuální polohy v autě

To je samá kamasutra, tisíc a jedna sexuální poloha, ale na to, když si chcete užít  sexv autě nikdo nemyslí. Ať už je to z toho důvodu že nemáte kam jít, nebo se na to vrhnete naprosto spontánně, protože máte zrovna chuť. Určitě se vám tak bude hodit náš průvodce sexuálních poloh do auta,…

První polibek

Už jste někdy dostali po rande, kdy se s vámi vyloženě dobře bavila, smsku, "Jsi bezva, ale neklapalo by nám to."? Na vině může být buď nedostatek dřeváků, anebo špatné provedení prvního polibku.  

Super potence - VIDEO

A kolik slečen zvládnete za večer obšťastnit vy? 

Valentýn - tipy na dárky pro ženu

Už se to po roce zase blíží, sv. Valentýn, svátek kdy se prodá nejvíc zboží ve tvaru srdce. Existují dva typy lidí, ti co slaví Valentýna a ti co ho neslaví, protože nemají s kým nebo pro koho. Pokud patříte do té první skupiny, máme pro vás pár tipů na zajímavé i netradiční dárečky. …

Souboj penisů - Češi těsně pod vrcholem!

Nedávné prohlášení Jana Saudka, že 17 cm je na penis málo, vyvolalo zajímavou odezvu. Zapátrali jsme tedy, jaká čísla skutečně odpovídají průměru nejen u nás ale i v zahraničí.  

Rande s 15-ti holkama najednou? Žádný problém!

Napadlo vás někdy dát si rande s 15 holkama najednou? Tak se držte, takováhle hromadná rande se vážně konají. Nejsou to ale žádné divoké soukromé mejdany. Pořádají je zcela ve vší počestnosti speciální seznamky pro ty, kdo mají málo příležitostí se seznámit s novými lidmi.

10 faktů o sexu, o kterých jste (možná) neslyšeli

Napadají vás někdy otázky týkající se sexu a neznáte na ně odpověď. Přemýšlíte někdy například nad tím, kolik lidí na světe, si právě užívá nespoutaný sex. Tyto a jiné zajímavosti se dozvíte v následujícím článku.  

6 pozitivních účinků sexu na člověka

Všeobecně je známé, že lidé mají sex ze dvou důvodů, buď pro požitek, nebo pro reprodukci. Množství lidí, kteří se milují jen pro rozmnožování, se prudce snižuje. Většina lidí se staví k sexu jako k nejpříjemnějšímu léku na celou škálu problémů.  

Zábavná reklama na kondomy - VIDEO

Pánové, sledujte tuto reklamu pozorně jinak...

« Předchozí Další »
1 8 16 23 25 26 27 28 29 30
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE