10 faktů o sexu, o kterých jste (možná) neslyšeli


Napadají vás někdy otázky týkající se sexu a neznáte na ně odpověď. Přemýšlíte někdy například nad tím, kolik lidí na světe, si právě užívá nespoutaný sex. Tyto a jiné zajímavosti se dozvíte v následujícím článku.
 

1.
Typická sexuální aktivita trvá zhruba 15 minut: 10 až 12 minut trvá předehra, 3 až 5 minut trvá skutečný pohlavní styk. No nevím, jak je to u vás, ale u nás v redakci to rozhodně neplatí :)

2.
Lidé nejsou jediným nadrženým živočišným druhem, který má sex pro potěšení. Delfín a určitý druh šimpanze se taktéž věnuje této příjemné činnosti mimo svůj obvyklý reprodukční cyklus.

3.
I když viagra poukázala na velký počet mužů s určitou dysfunkcí (postihuje 10 až 12 procent mužů), častějším problémem je však předčasná ejakulace (24 až 27 procent). V Americe se zkoumá lék jménem dapoxetine, který by měl být odpovědí na tento problém.

4.
Zvyšte si teplotu okolí při sexu - orgasmus může být při vyšší teplotě intenzívnější. To známé začervenání pokožky je výraznější v teplejších podmínkách a je i indikátorem sily orgasmu.

5.
Pokud žena při sexu dosáhne vyvrcholení, tak je o mnoho náchylnější k početí dítěte. Stahy svalů při orgasmu totiž dopraví semeno dále, než bez orgasmu.

6.
Homosexualita není jedinečnou doménou lidské rasy. Mnoho druhů bylo přichycených při homosexuální aktivitě. Ze savců mají k homosexualitě největší sklony netopýři.

7.
V libovolný den se miluje až 400 MILIONŮ lidí na Zemi. Každý jeden ze sedmnácti se dnes bude věnovat sexuální aktivitě. Jestli to chceme rozebrat ještě podrobněji, v každý okamžik se miluje asi 4000 lidí.

8.
Sex léčí bolesti hlavy. Endorfiny, které se vylučují při sexuální aktivitě, nejenže způsobují krásny pocit, ale tlumí i bolest. Tuto informaci můžete použít proti partnerovi, když se bude vymlouvat na migrénu a bolesti hlavy.

9.
Mnoho starších lidí má pohlavní styk. Ve věku 70 let je potentních asi 73 % mužů a z žen, které dosáhli věku 80 let, se sexu věnuje asi 30 %.

10.
70% žen by raději jedlo čokoládu, než se s někým milovalo. O čem to asi vypovídá?

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |