Vztahyautor: redakce Menzone.cz

Románek na pracovišti? ANO nebo NE?

Navzdory skutečnosti, že řada firem do své firemní politiky již včlenila zákaz vztahů na pracovišti, románky mezi kolegy vesele raší dál. Příčina je jednoduchá a spočívá v množství času, který spolu kolegové tráví. Přesně takto vznikají přátelství, která mohou…

Neodpustitelné chyby v posteli

Existují jistá pravidla, která by se měla dodržovat. Tato pravidla platí i v posteli. Mnozí muži se totiž v posteli dopouštějí chyb, které jim ženy umí jen těžko prominout. A možná jim je ani neprominou!  

Zažijte nevšední sex - nechte se svést!

Už vás nebaví ten stereotyp vytahaných tepláků a volného trička? Máte chuť vyzkoušet nezkušenou studentku, nebo raději podlehnete sexy paní učitelce? Co se takhle dostat pod sukni francouzské pokojské, anebo vás rozpaluje uniforma krásné letušky? Aktéři zůstávají, jen situace se mění a…

Užasná reklama na Durex - VIDEO

Zábavná reklama na ochranu značky Durex.

7 míst, kde si užít rychlovku

Čas tu hraje významnou roli, vy a vaše dívka potřebujete najít místo, kde si užít takzvanou "rychlovku". Pokud možno místo, kde vás nikdo nemůže vyrušit a vy se pak můžete vrátit k předchozí činnosti, aniž by někdo poznal, co jste právě dělal.  

Dokonalý muž - VIDEO

Dokonalý muž dokáže svojí ženu uspokojit jakkoliv. 

Rozhovor Robert Rosenberg - VIDEO

Rozhovor s českým pornokrálem Robertem Rosenbergem. 

Nabídka sexu na pláži - VIDEO

Pán nabízí kvalitní sex na pláži, přesně jak si dámy přejí :)  

Předčasná ejakulace - jak vydržet déle

Dokážete ovládnout svojí ejakulaci, anebo ve víru vášně dosáhnete vyvrcholení daleko dříve, než by vám bylo milé? Neztrácejte naději, nic není definitivní, ani předčasná ejakulace. Umění oddálení ejakulace není žádnou záhadou, chce to jen správný trénink a pevnou vůli.

Exploit

Vaše jednání vůči ní ovlivňuje výši jejího zájmu o vás. Lze tedy říci, že posuzuje vaše akce, které si typově rozdělíme do tří skupin, podle podmínek za kterých vyhodnocuje vaše jednání.  

« Předchozí Další »
1 8 16 23 24 25 26 27 28 29 30
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |