Valentýn - tipy na dárky pro ženu


Už se to po roce zase blíží, sv. Valentýn, svátek kdy se prodá nejvíc zboží ve tvaru srdce. Existují dva typy lidí, ti co slaví Valentýna a ti co ho neslaví, protože nemají s kým nebo pro koho. Pokud patříte do té první skupiny, máme pro vás pár tipů na zajímavé i netradiční dárečky.

 

Květiny netradičně

Ano, květiny jsou nesmrtelnou klasikou. Máme pro vás však zajímavý tip. Objednejte květiny online. Znáte se, všechno na poslední chvíli, v květinářství třikrát zatočená fronta, kytky 2x dražší než obvykle a když na vás přijde konečně řada, moc na výběr není.

Díky internetu tohle všechno odpadá, můžete koupit květiny online. Vyberete v klidu domova a necháte poslat na vámi zvolenou adresu, společně s věnováním. Všechno funguje jako v klasickém eshopu. Dokonce u některých obchodů můžete nechat poslat květiny do zahraničí. No není to paráda?

Sexy prádlo - dárek i pro vás

No jestli květiny jsou klasika, tak prádlo to je tuplovaná klasika. Vím, pro muže není nejsnadnější vybírat prádlo (co se velikosti týče), ale dá se to zvládnout. Sexy prádýlko na Valentýna nic nezkazí, ba naopak. Nejen že je to dárek pro vaši partnerku ale hlavně je to dárek pro vás. Určitě se nebudete moct dočkat, až ho vaše milovaná večer vyzkouší.

Náš tip: http://ad.zanox.com/ppv/?8338820C1293713532Sexy móda a spodní prádlo, vzrušuící hračky a stimulační prostředky, DVD a mnohem více. Vše pro milostný život.

Buďte originální

Čokoláda ve tvaru srdce, plyšáci, květiny, sexy prádlo na to jste možná přišel sám. Ale pokud hledáte opravdu originální valentýnský dárek pro vaši přítelkyni, partnerku či manželku máme tady pár originální tipů. Můžete překvapit například poukázkou na čokoládovou masáž, medovou masáž, masáž lávovými kameny, indickou královskou masáž, kurzem líčení a nebo například poukázkou na víkend ve wellness hotelu. Je to na vás co vyberete. Důležité je že jste nezapomněli. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |