První polibek


Už jste někdy dostali po rande, kdy se s vámi vyloženě dobře bavila, smsku, "Jsi bezva, ale neklapalo by nám to."? Na vině může být buď nedostatek dřeváků, anebo špatné provedení prvního polibku.


Trocha teorie

Okolo prvního polibku se toho nadělá hodně. Dokonce existuje i rčení, že se podle něj žena rozhodne, zda chce s mužem být, či ne. To je sice nesmysl, ale jinak dobrá záminka k teoretickému úvodu do problému.

Na rande s vámi šla z jednoho prostého důvodu - rozhodla se, že chce být s vámi (ještě, než jste ji vůbec políbili;-). Ale buďte trochu nároční - chtějte, aby ta, s níž randíte, o vás také měla kladný zájem. Aby ho o vás měla, musíte projít jejím testem fyzické přitažlivosti. A jak zjistíte, že jste prošli? Snadno. Políbíte ji. Když uhne, bohužel. Jinak jste prošli. To je první důvod - zjistit, zda se jí dostatečně líbíte po fyzické stránce. Důvod druhý, dáte jí tím jasně najevo, že vám nejde o kamarádství, ale o vztah. Ale také existuje i třetí důvod - test její povahy. Ačkoliv může mít kladný zájem, nemusí být flexibilní. V takovém případě vám může uhnout, protože ona se na prvním rande zásadně nelíbá a kvůli vám své zásady měnit nebude. Chtěli byste snad diktátorku, se kterou se těžko dohodnete na kompromisu?

Kdy ji poprvé políbit

Když vám jde o dlouhodobý vztah se slečnou Správnou, sex není na prvním místě. Z jednoduchého důvodu - asi těžko s ní vydržíte souložit celý svůj volný čas, den co den. Navíc, má další kvality, než ty postelové, a ona to ví. Proto po ní nepůjdete jak vosa po lízátku, ale vydržíte až na závěr prvního rande. Navíc jí tím poskytnete dostatek prostoru, aby se sama projevila. Využijte tenhle "volný čas" k odhadu jejího zájmu o vás.

Je připravena na polibek?

Existuje spousta testů, jak zjistit, jestli ji už konečně můžete políbit. Vlasový test, dotykový test, šeptací test a snad i test pneumatik by se dal s trochou fantazie použít? Všechny tyhle testy jsou o jediném - vymysleli je a používají lidé, kteří nemají dostatek sebedůvěry a proto si nevěří, že jsou pro ni dost dobří. Kdyby se nebáli odmítnutí, neměli by potřebu ji testovat.

A já se ptám, proč to zjišťovat tak složitě? Když se gentleman poprvé, na závěr jejich prvního rande, chystá políbit slečnu Správnou, ví, že je pro ni dost dobrý. A svoji sebedůvěru také ukáže. Nebude sondovat terén jako malý kluk, který nezvládá své emoce. Políbí ji bez jakéhokoliv testování. Prostě to udělá.

Aktivní testování na připravenost polibku je známkou nízké sebedůvěry, za což se i strhávají body.

Pokud i přesto chcete nápovědu, stačí pozorovat její reakce. Připravena je tehdy, pokud se cítí uvolněně. To na ni prozradí buď řeč jejího těla, nebo prostý fakt, že se směje, protože se dobře baví. Kromě toho, kdo jí brání, aby vás sama políbila první? ;-) Nicméně, i když nevidíte žádné známky slibující úspěch, přesto ji polibte, máte-li o ni zájem. Je tu dost značná šance, že vás za to nezastřelí na policejním dvorku, pro výstrahu ostatním.

Jenom nezapomeňte, že ne každé se budete opravdu líbit po stránce fyzického vzhledu a tak může uhnout, i když uděláte všechno správně. A také, za určitých okolností, vás některé slečny nechají sáhnout, ale líbat se nebudou.

Provedení

O sexu jsem už psal - takže žádný francouzský polibek. Leda by vás na oplátku políbila právě tímto způsobem. Pokud polibek neopětuje, nepokračujete v líbání. Potřebnou informaci už máte, tak zbytečně netlačte na pilu.

Příjemný dech je samozřejmost, má-li se líbat dobrovolně. Chcete-li zamezit podivné kombinaci chutí ve vašich ústech, kterou mohou vytvářet některé kombinací různých nápojů a jídel, když je takto smícháte, přizpůsobte svou objednávku její. Pokud chcete povolat do zbraně žvýkačku, musíte jí také dát čas, aby se mohla žvýkačky včas zbavit.

Žádné slintání, opar, suché nebo dokonce popraskané rty.

Nejlepší místo k realizaci líbacího záměru je v soukromí. Ideálně ji doprovodíte téměř k dveřím jejího domu, zastavíte se pár metrů před nimi a necháte ji dokončit jakoukoliv myšlenku, kterou se vám snaží sdělit. Pokud se to hodí, použijte krátkou repliku, případně se usmějte. Jednou rukou ji obejměte okolo pasu, druhou nechte volně viset, aniž by jste zkusili chvat Peggy Bundové lovící Alovu peněženku, a polibte ji. Tedy pouze dotyk rty na rty se zavřenýma očima. Zhruba po sekundě akci ukončete a vraťte se do "výchozí pozice" před polibkem. Vše hezky uvolněně, pomalu a v klidu - není třeba spěchat. Následuje úsměv, pozdrav na rozloučenou a už vyrazte domů.

Takový závěr je perfektní ukázka sebedůvěry, že vás i tak bude chtít ještě vidět, a sebeovládání - nenecháte se strhnout. Tím jí, mimo jiné, do budoucna demonstrujete, že s vámi nebude moci jen tak jednoduše manipulovat koupí nového spodního prádla. Třeba. Ale hlavně ji necháte toužit po dalším polibku. Proč to bude fungovat? Protože takovýto něžný polibek je romantický.

V reálném životě ovšem potřebné podmínky nenastávají, jak je zrovna potřebujete. Musíte se o ně postarat. Věnujte pozornost výběru podniku, promyslete si, kde ji poprvé políbit. Chcete-li mít romantickou noc pod hvězdami, vezměte do úvahy předpověď počasí. Máte-li odvést perfektní divadlo, věnujte pozornost detailům. Vyplatí se to.

I když se v praxi nedostanete do ideální situace, snažte se jí co nejvíce přiblížit. Například se může stát, že jste se ještě nepolíbili a už stojíte na zastávce, odkud každý pojedete jiným směrem. Ideální to zrovna není, ale i tak se dá polibek zrealizovat, má-li zájem. Samozřejmě tomu pomůže, když si stoupnete stranou od davu cestujících. Některé vám ochotně prozradí, že na takovýchto místech se líbat nebudou. Jsou-li flexibilní a mají-li kladný zájem, budou. Někdy dokonce i první.

Pozdrav na rozloučenou neznamená vyznání lásky, ani pochvalu za provedení a účast. Nebo konstatování, že je nádherná, ale už musíte jít. Když už musíte, tak jděte. Ptát se, kdy ji zase uvidíte, to je jako osikovým kůlem do srdce upíra. Vzala vás téměř k sobě domů, líbala se s vámi a vy se teď zeptáte, jestli vás chce ještě vidět. I přesto se najdou tací, kteří se ochotně dopustí těchto chyb a další, kteří jim to ochotně poradí. Pozdrav na rozloučenou stačí jednoslovný, například ahoj. Ostatní zmíněné ukazuje nízkou sebedůvěru a jak si vámi může být jistá - snižuje to její zájem o vás. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |