Dárky pod stromeček pro partnerku – noční můra?


vánoce jsou za dveřmi
vánoce jsou za dveřmi

Buďme k sobě upřímní a řekněme si na rovinu, kolik z nás zvládne samo bez cizí pomoci vybrat správný dárek pro svou partnerku? Většina mužů má značný problém vcítit se do potřeb a přání své milované a tak končí s dárky, které sice žena s úsměvem přijme, ale rozpačitě je odloží stranou hned, jakmile dostane něco slibnějšího. Vybrat vhodné dárky pro ženy ale nemusí být taková záhada. Zkusíme nabídnout několik tipů, s kterými možná letos o vánocích pochodíte.

Krásné vlasy chtějí všechny

V prvé řadě se zkuste zaměřit na to, že žena chce být krásná a líbit se. Jestli má ta vaše delší rovné vlasy, je dost možné, že by si občas přála nosit na hlavě vlny nebo dokonce kudrliny. Ze zásady to totiž u žen funguje tak, že chtějí to, co nemají. Ty s rovnými vlasy chtějí vlny a ty, které se od narození potýkají s neposlušnými kudrlinami by dali půl života za hladké rovné vlasy. Když zabrousíte na trhu, zjistíte, že momentálně jsou v kurzu magické natáčky, s kterými se podle všeho dá i poměrně dobře spát. Takže proč je nevyzkoušet – pro vaši partnerku.

Láska a design

Druhým důležitým poznáním je fakt, že ženy mají rády zajímavý design. Zatímco nám nemůže být víc jedno, jaký tvar má vaše solnička s pepřenkou, vaši nejmilejší rozhodně atraktivně tvarovaná potěší. A co je hezčího, než zamilovaná solnička skládající se ze dvou objímajících se panáčků. Ještě jí tím navíc dáte najevo, jak moc pro vás znamená.

Klasika, která vždy zabere

Samozřejmou volbou pak bývají svíčky na milion způsobů, ideálně jako dárková sada aromatických svíček, aby vám to doma vonělo. S tímhle byste letos mohli o vánocích uspět, tak přejeme hodně štěstí.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |