Umění flirtu


Flirtování může být jednou z nejzábavnějších a také nejvzrušujících částí konverzace. Jak však umět správně flirtovat? Varování, flirtování vám může zrychlit srdeční tep, červenání, nemluvě o trapném momentu, kdy například kompliment vyzní jinak, než byl původně zamýšlen.

Důležitý je oční kontakt

Začíná to a končí očním kontaktem. Protože pokud si žena všimne, že jste se do jejich očí nedívali alespoň dvě dlouhé sekundy, hra je u konce dřív, než vůbec mohla začít. Vaše oči jsou nejmocnějším flirtovacím nástrojem, naučte se je správně používat. Pokud se vám nějaká žena líbí, neměli byste na ni „civět“ po celou dobu, v takovém případě vás spíš bude považovat za úchyla než případný objekt zájmu. Nepodceňujte ani řeč těla, protože ta vám řekne víc než slova.

Nevymýšlejte si a zbytečně se nepředvádějte

Jestliže si myslíte, že vám žena skočí kolem krku, když si vymyslíte dobrodružný život samotáře a po několika schůzkách vyjde najevo, že bydlíte v garsonce se svou matkou, jste na omylu. Myslíte si, že bude dotyčná randit s někým, kdo lže v tak závažných věcech na počátku samotného vztahu? Asi ne.

Vyhněte se nudným otázkám

Na začátku seznamování se raději vyhněte otázkám typu „odkud jsi?“, „kolik máš sourozenců?“, „kde pracuješ?“. Takové otázky jsou příliš nudné. Ve skutečnosti vás ani příliš nezajímá samotná odpověď v ten moment, jen se snažíte udržet konverzaci. To však lze provést i zábavnější formou. Flirtujte, vneste do rozhovoru trochu flirtu, například si vymyslete nějaké povolání, které si myslíte že dotyčná žena dělá a zkuste si jí zeptat, jestli jste se trefili.
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |