Výmluvy mužů při rozchodu. Je muž po rozchodu nenáviděn?


Říct partnerce, že je ve vašem vztahu konec, nemusí být pro každého tak snadné, jak se může zdát. Ať už je v tom jakýkoliv důvod, je potřeba to dobře zformulovat. Jenže zde ja kámen úrazu. Někteří pánové z přemíry snahy vypusí z úst doslova kupu hloupostí. Ty největší perličky přinášíme v následujícím článku.

Jaké jsou nejčastější výmluvy mužů při rozchodu?

Díky serveru Women´s Health magazine můžeme nahlédnout pod pokličku přihlouplých a velmi častých výmluv mužů. Místo toho, aby se vztah ukončil v poklidu a k pochopení obou stran, že to prostě už mezi nimi nefunguje, přemíra přemýšlení a zapojení mozkových buňek u mužů má za následek zcela opačný výsledek. Muž po rozchodu je pak nenáviděn.

"Můžu za to já, ne ty"

Známá to fráze, kdy se muž snaží ženě vysvětlit, že za ukončením vztahu může on. Je to taková obecná formulace bez nutnosti vysvětlení konkrétního důvodu. Dle odborníků, ale tato věta způsobí reakci žen v podobě pláče, přemlouvání, případně okamžitého ukončení vztahu. A to je právě to, co muži chtějí. Aby tu definitivní tečku udělalo něžné pohlaví a oni tím pádem nebyli tím posledním, kdo to celé ukončí.

"Je toho teď na mě moc"

Komu z nás se nestalo, že v jednu chvíli nevěděl, co dřív. Škola, práce, koníčky, kamarádi a vztah. Někdy se nakupí tolik věcí, které opravdu člověka natolik vytěžují, že mu i rovnou nahrají do karet v podobě ukončení vztahu. Ano, většinou to vždy odnese vztah, a to i přesto, že v těžkých chvílích by měla právě muži být oporou druhá polovička. Což o to, ona by byla, kdyby o ní měl zájem. A o to tady jde. Zájem není, tudíž dotyčný zřejmě na vážný vztah momentálně není připravený.

"Nejsem připravený na dlouhodobější vztah"

Z počátku šlo muži o flirt a svádění, které nakonec skončilo jak jinak, než sexem. Ale vzájemné sympatie pokračovaly i dál, až to skončilo vztahem. Jenže na ten nebyl muž připravený, on ho vlastně ani nechtěl. Celé se to dostalo do fáze, kdy to začalo přerůstat přes hlavu. Zákonitě tak musela přijít rovněž velmi známá věta, která sice na pár chvil spustila u partnerky, v tom lepším případě, jen slzy, ale muž bude zase volný a tím mít otevřenou cestu k dalšímu flirtu.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |