Vibrátor jako luxusní dárek? Proč ne!


Vibrátor většinou není naše první volba dárku. Možná tak pro intimní partnerku, občas i pro kamarádku, ze které si chceme zároveň tak trochu vystřelit. Dnešní vibrátory však mohou být skutečně luxusním dárkem pro každou ženu. Už se totiž zdaleka nejedná jen o více či méně zdařilé napodobeniny penisu, ale také o skutečně designové kousky.

Vyhřívaný vibrátor se šperky od Swarovsky

Zástupcem podobného luxusu ve světě erotických hraček je nepochybně značka Zalo. Ta nabízí skutečně designové kousky pro ženy, které vědí, po čem touží. Příkladem může být například vyhřívaný vibrátor Zalo Queen na G-Bod s podtlakovou částí na klitoris.

Nejenže si Zalo Queen můžete pořídit v balení, za které by se nemusel stydět ani ten nejdražší šperk, navíc ho zdobí krystal SWAROVSKY, což tomuto vibrátoru dodává jedinečnou známku kvality. Pokud vám není SWAROVSKY krystal dostatečně dobrý, můžete sáhnout po vibrátoru Zalo Rosalie s 24karátovým zlatem.

Sexshopik.cz nabízí skutečně širokou nabídku této značky, ale co se týká designových kousků, ani zdaleka u ní nekončí.

Inspirujte se 50 odstíny…

Dalším skvělým dárkem pro každou fanynku 50 odstínů jsou hračky inspirované právě touto knižní a filmovou sérií. Pokud se poohlédneme skutečně jen po vibrátorech od této řady, můžeme volit velmi intenzivní masážní hlavici či womanizer na stimulaci klitorisu. Sexshopik.cz však samozřejmě z této řady nabízí také stylové BDSM pomůcky.

 

 

Jak vybrat ten pravý?

I u dalších značek můžete najít skutečně luxusní kousky s dokonalým designovým balením i obsahem. Ať už se jedná o Svakom, Fun Factory či Love to Love.

Pokud však vybíráte vibrátor jako dárek, je důležité zvolit kromě povedeného vzhledu také tu správnou velikost a materiál. Pokud si chcete být výběrem skutečně jistí, doporučujeme vám k pročtení skutečně vyčerpávající článek Jak vybrat vibrátor na magazínu zmíněného sexshopu, ve kterém se o výběru vibrátoru skutečně dozvíte první i poslední.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |