Single život


Ať už jste momentálně zadaní nebo single, každý stav má své výhody i nevýhody. Jaké to jsou? Pojďme se na ně podívat.

„Neděle byly stvořeny pro páry. Jsou určeny pro aktivity ve dvojicích. To je fakt.“

Především je tu postel. Až přestanete myslet na to, že vám v ní někdo chybí, zjistíte, že ji najednou máte jen sami pro sebe. A můžete si znenadání vybrat, na které straně budete usínat. Další věcí je, že nemusíte nikomu odpovídat, ani se nikomu zpovídat. Můžete zůstat venku do pěti do rána, na víkend si můžete vypnout telefon, předtím, než vyrazíte ven, můžete strávit v koupelně tolik času, kolik jen potřebujete. V práci si doděláte práci a je jedno, jestli odcházíte až poslední, protože doma vám to nikdo nebude vyčítat. Můžete jít kamkoliv chcete a v kině konečnčě uvidíte filmy, na které jste chtěli jít. Na pizzu si můžete objednat extra chilli papričky, k večeři si dáte česnekovou pomazánku. Konečně máte více času na své kamarády. V baru můžete flirtovat s číšnicí bez obavy, že vás někdo uvidí a vše řekne vaší přítelkyni. Po pravdě, flirtování právě odstartovalo, hra právě začíná.
Být svobodný je v některých případech opravdový dar a je třeba si tento stav náležitě vychutnat, než se znovu zamilujete. Každý den si můžete dělat co chcete, bez obviňování, výčitek. A potom to příjde – neděle.
Neděle jako by byly stvořeny pro páry a je to nejspíš den, kdy nejvíce pocítíte, že jste svobodní. Neděle jsou jako odměny pro ty, jež žijí v párech. Chodit doma nazí, snídat odpoledne, společně se sprchovat. Můžete si užívat single život, neděle však na vás padne. Zkusili jste si vyjít v tento den na ulici? Nejspíš jste si všimli, že jsou přeplněny páry držících se za ruce a rodinami s dětmi. Poté však příjde pondělí a s ním spojené všechny výhody single života.

A co vy? Užíváte si single život, nebo nedáte dopustit na svou drahou polovičku?

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |