Pařba na třetí (trailer)


V létě letošního roku vstoupí do kin již třetí pokračování snímku The Hangover, tentokrát pod názvem Pařba na třetí. Film naváže na snímky z roku 2009 (Pařba ve Vegas) a 2011 (Pařba v Bangkoku).

Tentokrát nebude žádná svatba ani rozlučka se svobodou. Takže co by se mohlo pokazit, že? Jenže jakmile se Vlčí smečka vydá na cestu, může se stát cokoliv.“

V hlavních rolích se opět představí trojice herců Bradley Cooper, Ed Helms a Zach Galifianakis. Zajímá vás, kolik dostali zaplaceno za další díl? Snímek Pařba ve Vegas měl rozpočet 35 miliónů dolarů a všichni tři si vydělali kolem miliónu dolarů. Za Pařbu v Bangkoku již získali pět miliónů dolarů plus procenta ze zisku, film měl celkový rozpočet 80 miliónů dolarů. A za třetí díl byl měl každý z nich dostat 15 miliónů. Tomu se říká dobře placená práce.

Natáčelo se v Los Angeles, Las Vegas a také v drogové metropoli – Tijuaně. Režie se ujal Todd Phillips, scénář napsali Jon Lucas a Scott Moore.

První díl zaznamenal velký úspěch u diváků, druhý díl už nebyl přijat s takovým nadšením ale ještě pořád se může mluvit o úspěchu. Tak uvidíme, jaký ohlas si odnese díl třetí.
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |