MENU - zobrazit / skrýt

Sedm vět, které nikdy nezmiňujte v posteli


Sladká intimita se může v okamžiku změnit v ledové království, pokud nebudete informovaní a vypustíte do světa jednu z níže uvedených vět. Polštářové rozhovory jsou kouzelným, romantickým časem, kdy si s partnerkou sdělujete svoje sny a touhy. Výborně se hodí k pochvale, jak suprovou ženskou jste si to vlastně našli. Ale kouzlo se může vytratit dřív, než stačíte říct “abracadabra”, když vám z úst vyklouzne některá z následujících vět.
A jako bonus si můžete odnést facku.
 

1/ Co to tu smrdí?

Nikdy se neptejte na původ divného smradu, když ležíte s partnerkou v posteli. Nikdy v tento moment nevyslovujte slovní spojení „smrdí jako ryba“. Ruku na srdce, i chlap po akci mnohdy nevoní jak záhon růží. Nelibá vůně může klidně pocházet i od nás.

2/ A tys' byla panna nebo tak?

Jakékoli snižování jejich sexuálních dovedností je při polštářových rozhovorů tabu. Takovouto větu si žena jednoznačně přeloží, že v posteli nestojí za nic. V ultrakrátkém okamžiku máte po vztahu. Existují i méně nápadné a diplomatické cesty jak jí říct, že je ještě co zlepšovat.

3/ Jen šest jiných žen mě takhle uspokojilo

Jakékoli srovnávání s bývalými partnerkami je šlápnutím do vosího hnízda. V tomto případě ještě o to horší, když vaše partnerka v porovnání s ostatními není nejlepší. Nikdy, nikdy, nikdy neporovnávejte současnou partnerku s bývalou nebo se sexem na jednu noc. Postel není také vhodné místo na vyprávění o vzrušující trojce, kterou jste si užil. Jediný přípustný případ nastane, když ta vedle vás byla součástí té trojky.

4/ Tak teď už vím, proč je tvoje jméno načmáráno u pisoárů

V posteli se nepouštějte do vyprávění svých sexuálních zážitků a stejně tak nevyzvídejte ty její. A pokud jste strávil příjemnou chvilku s někým, kdo nemá úplně čistou a bezchybnou sexuální pověst, není vhodný čas připomínat to hned po sexu. Obzvlášť, když vy už tou dobou jste součástí její pověsti.

5/ Můj otec zabíjí lidi

Toto by byl extrém, ale každopádně se vyhněte odkrývání jakýchkoli temnějších koutů života členů vaší rodiny. Obzvlášť pokud se bude jednat o vraždu, násilí nebo trestnou činnost. Ženy si chtějí užít kouzelný okamžik, který po sexu přichází, ne se vyděsit k smrti.

6/ Jo a mimochodem, mám herpes

Nikdy není vhodný okamžik říct ženě, že máte sexuálně přenosnou nemoc. Po společné akci je to ovšem superhrozné načasování. S tímto sladkým tajemstvím se svěřujte předem, ještě než vročíte do ložnice nebo se začnete svlékat. A to i v případě, kdy budete dodržovat zásady bezpečného sexu.

7/ Až tohle povím klukům!

Není jednodušší cesta jak zničit vaši intimní chvilku než představou, že se hodláte sbalit a vytroubit vaše erotické zážitky do světa. Pokud jste takový “macho” a chlubíte se svými sexuálními zážitky, nikdo to před ženou ani v nejmenším nenaznačujte nebo nepřipusťte. Prostě trvejte na to, že tohle rozhodně neděláte. A dobrá rada na závěr – opravdu to nedělejte.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE