S čím ženy u mužů neuspějí


Pro muže je příjemné, když je na první pohled vidět, že o něj opačné pohlaví jeví zájem. Pokud jsou sympatie vzájemné, schyluje se třeba i k vážnému vztahu. Existují však situace, kdy ženy svůj půvab a přitažlivost dávají na jevo takovým způsobem, který může být pro nás muže spíše odpudivý. Co vše nám může být proti srsti si povíme v následujícím článku.

Špulení rtů

Způsob, kterým lovila chlapy Agáta Hanychová, možná platil na její koloušky, ale moc mužů tento styl "balení" nemá rádo. Když se ještě u špulení rtů žena nakrucuje, jak kdyby měla těsně před průjmem, moc svůdné to rozhodně není. Na internetu těchto "špulačích" fotek koluje nespočet. Dotyčné ženy asi ještě nepochopily, že s tímto moc neuspějí. Už jim to někdo řekněte!

Přehnaně moc parfému

Co je moc, to je moc. Platí to i v případě parfému, kdy se při míjení se s ženu pomalu zatočí hlava z toho, kolik litrů Channelu na sebe nastříkala. Pozor na muže, kteří jsou na parfém alergičtí :D

Dětské mluvení

"Ty jsi roztomiloučkej" nebo "jsi úplně nejkrásňoulinkatější". Taky máte po přečtení husí kůži? Nechme extrémní zdrobněliny a dětskou mluvu opravdu těm nejmenším a bavme se jako dospělí lidé. Pokud s námi ženy povedou tuto komunikaci, bude to jejich poslední společné setkání, no ne?

Přehnaná elegance

Na schůzku se člověk musí vyparádit, o tom žádná. Ale opět by se to mělo držet v určitých mezích. Pokud si žena na schůzku vezme boty na jehlovém podpatku a při chůzi se klátí, jak nalomený smrk, chůze s ní bude spíše trapasem. A nemluvě o přílišném použití třpytek. Kde kdo by si jí v restauraci na večeři mohl splést s vánočním stromečkem.

Vulgární mluva s přemírou alkoholu

Dvě věci, u kterých by se ženy měly držet zpátky. Slyšet při komunikaci za každou větou slovíčko "vole" a "kráva" se v takovém případě může může zdát, že sedíte v JZD Slušovice, místo v luxusní restauraci. Stejně tak se opít pod obraz nevěstí nic dobrého. Tímto muže rozhodně neoslníte.

Řeči o sexu

Svézt konverzaci na témata sexu nemusí být někdy na škodu. Ale mělo by jít jen o závan několika témat. Zacházet do detailu se ne vždy vyplácí. Ženy, držte pomyslnou laťku raději při zemi.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |