Postelové úrazy: hlavní roli v nich hrají třeba šiška, živý křeček, úhoř nebo cucflek


Postelové úrazy: hlavní roli v nich hrají třeba šiška, živý křeček, úhoř nebo cucflek

Zdroj: pixabay.com

Pokud už nějakou dobu sexuálně žijete, určitě už za sebou máte i pár sexuálních úrazů. A můžete mluvit o štěstí, pokud jde pouze o natažené svaly, odřeniny od koberců nebo lehké odřeniny penisu z přemíry sexu. Lékaři i záchranáři by mohli psát romány o tom, s čím náruživci do ordinací přicházejí.

Tak třeba jeden mladý muž z Marylandu chtěl své sedmadvacetileté přítelkyni dopřát opravdu silný orgasmus. Skončilo to zoufalým voláním na tísňovou linku a leteckým převozem do nemocnice. Jak někoho napadne nasadit vibrátor na elektrickou pilu? Tady došlo k přeříznutí v pravém slova smyslu. Lékařům se naštěstí rozsáhlé krvácení z vaginy podařilo zastavit.

Ale nemusí jít hned o motorovou pilu. Ublížit vám náruživý milenec může i jen svými ústy a nemusí k tomu používat ani zuby. Milenec jedné ženy z Číny jí sál ucho tak vášnivě, až vzniklým podtlakem praskl ušní bubínek a dotyčná byla do konce života na levé ucho hluchá.

Intenzivní sání se nevyplatilo ani páru na Novém Zélandu. Do nemocnice tam přivezli čtyřiačtyřicetiletou ženu s ochrnutou levou rukou. Její drahý se totiž rozhodl udělat jí na památku na krku kvalitní cucflek. Podařilo se mu ale vytvořit i krevní sraženinu, která doputovala do mozku a měla za následek malou mozkovou mrtvici a zmíněné ochrnutí.

Kapitolu dlouhou a pestrou by lékaři sestavili zejména z vyjímání nejrůznějších předmětů z tělesných otvorů. Častěji přitom vyhledávájí pomoc muži, jejichž konečníky poznaly opravdu ledasco. O běžných lahvích, zeleninách, ovocích, tužkách a kuličkách snad ani nemá cenu se zmiňovat. Horší je to třeba s takovou šiškou.  Šiška se totiž v análu jednoho muže rozevřela a už nešla ven.

A to je šiška v zadku ještě legrace. Těch příběhů by se dalo napsat nekonečně. Abyste mohli trochu zapojit fantazii, uvedeme zde několik příkladů věcí, které zachytily rentgenové snímky střev z celého světa. Schválně si zkuste představit, jak a proč se tam všechny ty věci dostaly. Takže: klíč, model ponorky, kabel k počítači, mobil, skleněné panáky, dětská lahev, baterka, pistole, sluneční brýle, audiokazeta, žárovka, živý úhoř a živý křeček!

Tak co? Jak jste na tom s postelovými úrazy vy?

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |