6 erotických pomůcek pro muže aneb když panička není doma


Kvalitní sex a velká dávka vzrušení. To jsou parametry, které hledá v posteli každý správný samec. Jenže osud nemusí vždy hrát do karet. Zpočátku je vaše samička neokoukaná a každý den se těšíte na divoký a nespoutaný sex. Po pár měsících to už není taková hitparáda.

Vždy chcete být o krok napřed, jako při hraní šachové partie. Záleží vám na kvalitě vašeho vztahu a chcete si ji udržet? Pak přemýšlejte. Způsobů na okořenění sexuálního života jsou desítky.

Ale pozor! I děvkaři a staří mládenci využijí znalosti bohatšího sexu. Vždycky se můžou před svou novou milenkou vytáhnout s fintou. Dokonce takovým způsobem, že se slečna  bude ráda vracet.

Jak tedy na to? Podíváme se blíže na sexuální hračky, které jsou naprosto vynikajícím a unikátním způsobem na obohacení sexuálního zážitku. Nabídka je tak široká že uspokojí každého.

Cestující byznysman, labužník, vyznavač BDSM, objevitel nových dimenzí rozkoše, homosexuál. Výrobci pokrývají 99% všech známých lidských choutek. Pojďme se podívat do rozmanitého světa sexuálních hraček.

TIP: Už víte, co si letos přejete ke narozeninám? Podívejte se na seznam TOP 10 erotických sexy dárků pro muže.

 

1. Masturbátory

Partnerka není po ruce? Jste na daleké služební cestě? Už vám nestačí k uspokojení “Anča dlanča”?

Ať už je situace jakákoliv, masturbátor využije každý chlap i mladý muž. Kdo má rád vagínu, stejně bude milovat i masturbátor.

Pocit po prvním použití je WOW. Mnohdy je zážitek fyzicky lepší, než samotný styk. Výrobci vědí, co chlapům dělá dobře.

2. Vakuové pumpy

Vakuové pumpy jsou v poslední době předmětem rozporu. Jedni je milují a druzí na ně nadávají. Špatně a nadměrně používaná vakuová pumpa dokáže zatopit topořivým tělesům vašeho penisu.

Pokud doba jednorázového užití překročí 20 minut, může dojít vlivem podtlaku k extrémnímu překrvení penisu a fatálnímu poškození. V případě správného užití dle návodu, je toto riziko minimální. Zlepšení erekce od pumpy očekávejte, ale zvětšení penisu je fantazie z říše pohádek.

3. Nafukovací panny

Chlap prostě touží po pořádné samici. Je fakt, že masturbátory jsou skvělá věc. Přesto působí pořád spíš jako věc. Chlap, který si chce dopřát ženskou, musí vybírat v jiném segmentu hraček. Ideální jsou nafukovací panny.

Dnes lze stále narazit na levné varianty panenek pro dospělé muže. Stejně tak koupíte opravdová mistrovská díla. Některá jsou k nerozeznání od reálné předlohy.

4. Erekční kroužky

V zásadě je lze použít ke dvěma účelům. Jedním z nich je udržení erekce a druhým dráždění partnerky. Kroužky lze sehnat ve spoustě variant. Důležité je, abyste vybrali tu správnou velikost pro sebe. Jen pak bude vaše erekce tvrdší než kámen.  

TIP: I během hrátek potřebujete pevnou erekci, která neselže. Takovou podporu zaručují české tablety Proerecta s okamžitým nástupem erekce.

 

5. Dráždiče prostaty

Dle spousty sexuálních koučů jde o praktiku, o které mnoho mužů nechce ani slyšet. Dráždění a masáž prostaty jsou stále společenská tabu.

V nabídce speciálních salónů se však tato položka vyskytuje čím dál častěji. Zřejmě už zafungovala osvěta. Stimulace prostaty přináší nový rozměr rozkoše a orgasmů. Jasná volba pro sexuální fajnšmekry.

6. BDSM hračky

V životě se má zkusit všechno. Proč si nedopřát taky trochu sado-maso. Momentálně jde o trend, který frčí. V kinech nedávno běželo 50 odstínů. S trochou nadsázky se z této oblasti stává mainstream. Není na co čekat.

ČTĚTE TAKÉ: Únava má markantní vliv na kondici erekce. Jak se konečně pořádně vyspat a posílit erekci?

 

Co tu ještě děláte?..:)

Díky za pozornost, ale už byste měli jít. Věřím, že inspirace máte dost. Stačí už jen vybrat tu správnou hračku.

Vypněte počítač a běžte do nejbližšího sexshopu nějakou hračku vyzkoušet osobně. Na pomoc vezměte partnerku, partnera, nebo si to střihněte sólo. Hlavně se dobře bavte!

 

zdroj foto: https://pxhere.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |