Penis někdy neposlouchá, ale není třeba se kvůli tomu hroutit


Penis někdy neposlouchá, ale není třeba se kvůli tomu hroutit

Zdroj: pixabay.com

Penis. Takový malý kousek těla, a jaké pozornosti se mu dostává a tolik záleží na tom, jak je velký a jak funguje. Překvapivě to zas tak příliš nezajímá dámy, ty někdy preferují raději něžný dotek, vlídné slovo, spolehlivost...zkrátka pozitivní vlastnosti partnera. Chlapci ale řeší svůj penis od mládí. Zajímá je, jak je to s jeho optimálními rozměry, funkčností, dysfunkcemi a dokonce i barvou. Některé věci je však znepokojovat vůbec nemusí. Penis je dělá běžně.

Tak například částečné ochabnutí erekce při pohlavním styku. Erektilní síla během sexuální aktivity kolísá, což možná v první chvíli vypadá trochu blbě. Ale život není pornofilm a úroveň vzrušení prostě kolísá, tak holt někdy penis nemůže být půl hodiny jako kámen.

Erekce, tedy takový ten stav, který stačí k uspokojivému sexu, rozhodně není samozřejmostí. Jste-li nemocní, unavení nebo ve stresu, tělo vysadí všechny luxusní funkce – včetně pevného postavení. Proto je naprosto běžné, že během psychicky nebo fyzicky náročného období nejste schopni být v pozoru. Pokud chcete být co nejdříve v normálu, tak se zklidněte, začněte zdravě jíst, hodně spát, věnujte se sportu a oddělte pracovní život od toho soukromého. Většinou se to samo pak upraví. Pokud ne, navštivte lékaře.

Nemůžete se udělat. Souložíte už dvě hodiny a vrchol ne a ne přijít. To se může stát stejně jako to, když chcete mít sex trochu delší a najednou bum, je to venku. Zkrátka někdy svoje tělo ovládáte dokonale a někdy ne. V případě, že se vám v posteli nedaří, nebo jste kvůli intimním neúspěchům napjatí jako struny, zkuste změnit způsob dýchání. Při nervozitě se totiž stává, že můžete dech zadržovat, což situaci nepomáhá.

Trápí vás nesouměrná varlata? Tak to už vůbec hoďte za hlavu. Je totiž naprosto přirozené, že jedno varle je nepatrně větší než druhé a nikdo by si s tou nesouměrností neměl zatěžovat hlavu. Jedno varle také občas visí o něco níže než to druhé. Takže taky žádné drama.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Petra Marečková

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace