Pár dobrých rad, jak mluvit se ženami (úspěch zaručen)


Řada mužů se nikdy nenaučila, jak správně mluvit se ženami. Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou vyvarovat se některých chyb a získat ženu, po které toužíte.

1. Mluvte s ní o tématech jako dětství, plány do budoucnosti nebo o jejich zálibách – tato konverzační témata ji zaručeně dokáží rozpovídat.

2. Ženy touží po mužích, kteří se nebojí vést konverzaci – převezměte iniciativu.

3. Buďte zábavní – to však neznamená vymýšlet jeden vtip za druhým, dejte si záležet na tom, aby se s vámi cítila dobře.

4. Škádlete ji – jeden z nejlepších způsobů, jak přinést do konverzace trochu zábavy i flirt.

5. Vyhněte se příliš mnoha komplimentů – ženy mají rády komplimenty, pokud to však s nimi budete přehánět, budou mít dojem, že se na ně snažíte udělat až příliš velký dojem, což bude mít v závěru opačný efekt.

6. Vaše konverzace by neměla vypadat jako výslech – nepokládejte příliš mnoho otázek, raději přidejte ke každému tématu svůj názor.

7. Namísto otázek typu: „kde jsi vyrostla?“ jí řekněte: „nevypadáš, jako bys byla odsud“. Což dává prostor pro zajímavější konverzaci.

8. Nestyďte se za své zájmy – mluvte s ní o tom, co vás zajímá a baví.

9. Neříkejte, jak vás očarovaly její oči, postava nebo vzhled – to jsou ohraná klišé, která ženy slýchávají poměrně často. Namísto toho jí pochvalte jednu konkrétní věc, podle které pozná, že ji neříkáte každé ženě v okolí.

10. Řekněte jí něco, podle čeho pozná, že se jí opravdu líbíte – v opačném případě skončíte v zóně kamarádů.

11. Ženy mají rády muže, kteří jsou pro ně výzvou. Jestli si chcete udržet její zájem, nechte, aby si myslela, že vás pomalu získává. Pokud si bude myslet, že vás může dostat až příliš snadno, ztratí zájem.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |