MENU - zobrazit / skrýt

Několik druhů orgasmů. Přinášíme návod, jak na ně


Několik druhů orgasmů. Přinášíme návod, jak na ně

Zdroj: pixabay.com

Jste dobrý v posteli? Tak schválně, kolik orgasmů (myšleno druhů) vaše partnerka prožívá? Věděli jste, že jich je víc? A dokonce víc než dva? Pokud ano, vaše přítelkyně je šťastná žena, pokud ne, právě pro vás jsou následující řádky.

To, že žena může prožít orgasmus díky dráždění klitorisu a nebo vagíny, už je stará vesta. Ale že může prožívat například i anální orgasmus, to se až tak dobře neví. V tomhle jsou na tom ženské prostě líp než chlapi, mohou mít totiž několik druhů orgamsů.


Cervikální orgasmus

Cervix, neboli děložní hrdlo, se nachází v zadní části vaginy. Na tuto část můžete během sexu dosáhnout při polohách, které vám dovolí pronikat hodně hluboko. Někdy to může být pro partnerku i nepříjemná, ale pokud je dostatečně vzrušená, může zažít zcela jedinečný pocit, který může vést až k orgasmu. Mnoho žen ho popisuje jako silný pocit slasti mezi pupíkem a vaginou.

Jak na to: Tak tady se budete muset začít zajímat o ovulační cyklus přítelkyně, je totiž mnohem pravděpodobnější, že dosáhne orgasmu děložního hrdla v okamžiku, kdy ovuluje. To je tak čtrnáct dní před začátkem periody. Nejdříve ji musíte dostatečně vzrušit a poté je třeba zvolit polohu, která vám dovolí pronikat opravdu hluboko. S každým průnikem musí váš penis narazit na děložní hrdlo a slastný pocit by se měl objevit.

Vaginální nebo G-bodový orgasmus

Bod G je místečko v horní část vaginy, tedy směrem k pupíku, pár centimetrů od poševního vchodu. Pozná se na omak také tím, že má malinko rozdílnou texturu oproti zbytku poševní stěny. Pokud je správně drážděn, dokáže hotové zázraky.

Jak na to: Nejlepší poloha, při které je bod G drážděn tím správným stylem, je na koníčka. Poraďte partnerce, ať se při jízdě ještě trošku nakloní dozadu, tlak na bod G tak bude ještě intenzivnější. Pokud přítelkyně na koníčka nechce, můžete to zkusit ještě zezadu, ale ať při tom malinko ohne záda do oblouku.

Anální orgasmus

Jak název napovídá, análního orgasmu dosáhnete stimulací při análním sexu. Tato místa jsou plná nervových zakončení, která jsou velice senzitivní. Orgasmus, kterého můžete u partnerky docílit rektální stimulací, je vlastně způsoben nepřímým drážděním bodu G přes tenkou stěnu oddělující vaginu od stěny v řitním otvoru.

Jak na to: Doporučuje se hodně lubrikačního gelu, jít na to pomalu a možná nejdříve provozovat vaginální sex, aby se rozdráždily ostatní erotogenní zóny. Nebo na to můžete jít pomocí prstů. Při současné stimulaci klitorisu a pochvy palcem stimulovat hráz anální otvor ostatními prsty (nejprve třeba ukazováčkem), nebo naopak. Důležité! Prsty nikdy nestřídejte, do pochvy by tak mohla být zavlečena infekce. Žena se musí uvolnit, jinak si to pravděpodobně moc neužije, pokud se však povede, je naděje na úspěch.

Mokrý orgasmus

Mokrý orgasmus neboli ženská ejakulace je jev, který skutečně existuje. Z fyziologického hlediska se jedná o tekutinu, která je podobná mužskému ejakulátu (pochopitelně bez spermií) a vzniká drážděním poševní stěny, kdy se začne tato tekutina hromadit v močovém měchýři. Pozor, nejedná se o moč jako takovou. Tekutina nahromaděná v močovém měchýři je totiž čiré barvy a je bez zápachu.

Jak na to: Mokrého orgasmu se dosáhne stimulací poševní stěny. To správné místo se nachází zhruba v první třetině vaší pochvy a poševní tkáň je v tomto místě jemně vrásčitá a velmi citlivá. Toto místo naleznete tam, kde se nachází takzvaný g-bod. K mokrému orgasmu dochází nejčastěji stimulací prsty nebo vibrátoru, protože penis je k této stimulaci jednoduše příliš dlouhý a jeho tlak není tolik intenzivní. Zpravidla mokrého orgasmu dosahují ženy ve chvíli, kdy už jsou ve velmi silném vzrušení a partner pak pokračuje v jejich stimulaci dále i po dosažení vlastního vyvrcholení. Je důležité zmínit, že je potřeba, aby dráždění poševní stěny bylo intenzivní a pohyby pokud možno krátké. Když už jste příliš hluboko, nedochází k té správné stimulaci a mokrého orgasmu nedosáhnete.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE