MENU - zobrazit / skrýt

Nejoblíbenější sexuální polohy


Ačkoliv by člověk v dnešní liberální společnosti čekal, že mezi nejoblíbenější polohy budou patřit co možná nejzajímavější polohy z Kámasútry, opak je pravdou. Ty nejoblíbenější sexuální polohy jsou totiž spíše tradiční a dávno zažité. Alespoň u nás, Američanů a Němců, kde probíhaly podobné výzkumy. Jak dopadly?

Jak máme rádi sex doma?

My Češi se nejraději sexu doma oddáváme v tradičních misionářské poloze, stejně jako Němci a Američani. Její obliba vyplývá s největší pravděpodobnosti z toho, že u sexu máme blízký intimní kontakt a zároveň je tato sexuální poloha velmi pohodlná. Jaká poloha je oblíbená při sexu v autě sice nevíme, protože se na něj nevztahují výsledky žádných průzkumů, ale myslíme si, že se o misionářskou sexuální polohu jednat nebude.

Jaký sex mají rady ženy a jaký muži?

Zatímco ženy velmi často odpovídaly, že mají nejraději polohu misionáře, u mužů se velké oblibě těší poloha „na koníčka“, protože svou partnerku velmi dobře vidí. Mezi další velmi oblíbené sexuální polohy se řadí sex na čtyřech zezadu a sex na koníčka, avšak obráceně (žena tedy sedí zády k muži).

A co Kámásutra polohy?

Ačkoliv se různé zajímavé polohy z Kámasútry mezi těmi nejoblíbenějšími neumístily, určitě stojí za to odhodit pohodlí stranou a vydat se vstříc novým dobrodružstvím. Třeba taková „Lavička lásky“, kdy muž sedí s roztaženýma nohama, žena sedí obkročmo na jeho klíně s nohama přes jeho paže a muž se jí následně zahákne lokty za kolena, je docela věda, ale výsledky budou s největší pravděpodobností stát za to. Pokud si ovšem při Kámasútra polohách nedej bože něco nezlomíte.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE