MENU - zobrazit / skrýt

Nejbláznivější sexuální výzkumy


Na co všechno přišli odborníci, když se jejich výzkum zaměřil na sex a vše kolem něj?

Čip na probuzení vášně

Nemáte v sobě dostatek chuti na sex? Nevadí. Díky odborníkům je tento problém dnes již snadno řešitelný. Do mozku se vám zabuduje malý elektronický čip, který jemnými elektroškoky ve vás vyvolá strhující lavinu vášně.

Čím vyšší vzdělání u žen, tím menší orgasmus

Výzkum internetového portálu beQueen přišel se zajímavým zjištěním. Plných 62 procent žen ve věku 18 - 49, které úspěšně prošly maturitní zkouškou nebo disponují ještě vyšším vzdělání, má problém s orgasmem. U žen s nižším vzděláním se tento problém dotýká jen v 38 procentech.

Chrápající lidé myslí na sex

Chrápání není jen výsledkem nějakého sociálního nebo zdravotního problému, ale podle jednoho specialisty se může jednat i spojitost se sexem. Chrápající lidé totoiž během spánku můžou myslet na sex. Vše má zřejmě na svědomí autonomní nervový systém zbavený vědomé kontroly.

Ve 34 letech si ženy nejvíce užijí sex

Britská studie přišla se zajímavým zjištěním, které bude zajímat hlavně ženy. Ty si prý sex nejvíce užijí a více vychutnají ve věku mezi 30 - 40 lety.

Nesnídáte? Máte dříve sex

Další studie, tentokrát japonská, zjistila, že teenageři, kteří ráno nesnídají a do školy jdou s prázdným žaludkem jsou více sexuálně aktivnější. Jejich první sex totiž začíná v 17 letech. Ti snídající si musí oproti nim ještě 2 roky počkat.

Němci řeší finanční krizi sexem

Nadpis možná vypadá jednoznačně - když nemám práci a co do huby, budu si vydělávat svým tělem. Ne, není to tak. Naši západní sousedé hospodářskou krizi řeší sexem, který jim přináší rozptýlení. K tomuto kroku se přiznalo 76 procent Němců.

Singlisté mají méně sexu a něžnosti

Ač by se mohlo zdát, že nezadaní lidé si více užívají sexu, protože nejsou nikým a ničím vázáni a tak mohou užívat s více partnery, opak je pravdou. V anketě se celých 90 procent singlistů přiznalo k tomu, že jim chybí sex, láska a něžnosti.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE